Jūrmalnieki gūst panākumu handbola Virslīgas mačā

16/02/2019 21:25

Šovakar “SynotTip” handbola līgas turnīrā pie uzvaras tika “Jūrmalas sports” komanda, kas savā laukumā čempionāta otrā četrinieka ietvaros visai pārliecinoši ar 33:29 pieveica “ASK/LSPA” handbolistus.

Mača ievadā “Jūrmalas sports” itin veiksmīgi tika galā ar pretinieku uzbrukumu, pašiem mājiniekiem lielu problēmu ar vārtu gūšanu nebija, kā rezultātā jūrmalnieki ieguva trīs vārtu handikapu (5:2). Puslaika gaitā “ASK/LSPA” pietuvojās līdz minimumam (10:11), bet pirmā nogriežņa izskaņa atkal aizritēja “Jūrmalas sports” zīmē, tāpēc mājinieki pirmās 30 minūtes spēja noslēgt ar plus četri – 15:11.

Otrā puslaika ievadā divus vārtus guva Alberts Gulbis, reizi izcēlās Rolands Ivanovs, un “Jūrmalas sports” bija veikusi trīs vārtu izrāvienu, sperot arī diezgan platu soli uzvarai visā spēlē – 18:11. “ASK/LSPA” pēc šāda pavērsiena gan negrasījās padoties, komanda rezultāta starpību samazināja līdz diviem vārtiem (21:23), tiesa, nopietni apdraudēt pretinieku panākumu tomēr nespēja – “Jūrmalas sports” uzvara ar 33:29.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar deviņiem vārtiem bija Māris Grēberis, astoņi vārti Rolandam Ivanovam, bet septiņus vārtu guvumus pievienoja Alberts Gulbis. Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs bija labākais “ASK/LSPA” sastāvā, gūstot deviņus vārtus. Ar sešiem vārtiem šo spēli noslēdza Iļja Skopincevs.