“Juventus” atpūtina Ronaldu un piedzīvo pirmo zaudējumu šosezon “Serie A” (VIDEO)

17/03/2019 15:39

Itālijas “Serie A” turnīrā pirmo zaudējumu šosezon piedzīvoja esošā čempione un līdere Turīnas “Juventus”, kas bez savas lielākās zvaigznes Krištianu Ronaldu viesos negaidīti ar 0:2 piekāpās “Genoa” futbolistiem.

“Juventus” abus vārtus zaudēja otrajā puslaikā. Vispirms 72. minūtē pēc Gorana Pandeva piespēles rezultātu ar viltīgu sitienu no soda laukuma robežas, bumbai atsitoties pret zemi, atklāja Stefano Sturaro, bet deviņas minūtes vēlāk ātrajā pretuzbrukumā pēdējās Turīnas kluba izredzes uz izglābšanos izdzēsa pats maķedonietis Pandevs.

Turīnas granda galvenais treneris Masimiljano Allegri uz šo maču nebija pieteicis kluba lielāko zvaigzni Ronaldu, kuram pēc “hat-trick” gūšanas UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē iedota atpūta.

Lieki piebilst, ka biļetes uz maču Dženovas “Stadio Luigi Ferrari” stadionā tika izpirktas jau labu laiku iepriekš, un kā pirms spēles ziņoja Itālijas medijs “Corriere della Sera”, “Genoa” klubs saņēma vairāku neapmierināto fanu zvanus, pieprasot atgriezt naudu par iegādātajām biļetēm. Daudzi vietējie līdzjutēji šo spēli plānojuši apmeklēt tieši ar nolūku klātienē redzēt “Juventus” spīdekli Ronaldu.

75 punktus iekrājušais Turīnas klubs šosezon “Serie A” kopvērtējumā pēc 28. kārtām gan joprojām saglabā pārliecinošas līderpozīcijas, par 18 punktiem apsteidzot tuvāko sekotāji “Napoli”, kas vēlāk šovakar uzņems “Udinese”.