“Juventus” bez Ronaldu A sērijā punktus zaudē jau otro maču pēc kārtas

26/10/2020 11:17
Turīnas

Itālija

Turīnas “Juventus” svētdien bez savas zvaigznes Krištianu Ronaldu sastāvā Itālijas A sērijā jau otro reizi pēc kārtas nespēja izcīnīt uzvaru.

“Juventus” mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Verona”.

Turīniešu sastāvā nebija Ronaldu, kuram pēdējās pārbaudēs aizvien tika konstatēta saslimšana ar Covid-19.

“Juventus” vadības grožus gandrīz ieguva pirmā puslaika beigās, bet Alvaro Morata pirms rezultatīva sitiena atradās aizmugures stāvoklī. “Verona” 55.minūtē laukumā laida Andrea Favilli, viņam jau piecas minūtes vēlāk izceļoties soda laukuma vidienē.

Viesi nebija tālu, lai nosargātu uzvaru, taču 78.minūtē soda laukumā ar aizsargu “izrēķinājās” Dejans Kuluševskis. Vēl pēc tam mājiniekiem bija trīs labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr jau otro spēli pēc kārtas A sērijā nācās samierināties ar neizšķirtu.

“Mums bija jānogaida un jāskatās uz viņu sniegumu pirmajā puslaikā. Paši nespēlējam aktīvi ar pussargiem, tomēr radījām vairāk bīstamu momentu,” pēc neizšķirta teica “Juventus” galvenais treneris Andrea Pirlo.

“Otrajā puslaikā pēc zaudētiem vārtiem ātri atbildējām, taču mums nevajadzēja saņemt pliķi sejā, lai pamostos un sāktu spēlēt.”

Tikmēr “Napoli” viesos ar 2:1 (1:0) uzvarēja “Benevento” un pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā.

30.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Roberto Insinje, bet 18 minūtes vēlāk “Napoli” komandā izcēlās viņa brālis Lorenso. Otrie vārti netika ieskaitīti aizmugures stāvokļa dēļ, bet L.Insinje statistikas ailēs atzīmējās 60.minūtē. Uzvaru Neapoles komandai 67.minūtē nodrošināja Andrea Petanjas sitiens.

“Esmu ļoti priecīgs, bet arī bēdīgs, ka savus pirmos vārtus A sērijā guvu pret savu brāli,” pēc zaudējuma teica 26 gadus vecais Roberto.

Sezonu bez zaudējumiem aizvada “AC Milan”, kas pirmdien vienīgajā A sērijas spēlē tiksies ar “AS Roma”. Milānieši ar 12 punktiem ir līderi, par vienu mazāk ir “Napoli” un “Sassuolo”, tālāk ar desmit punktiem seko Milānas “Inter”, bet “Juventus” un Bergamo “Atalanta” iekrājušas pa deviņiem punktiem.

Spānija

Sansevastjanas “Real Sociedad” svētdien Spānijas čempionāta septītās kārtas spēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru un turnīra tabulā uz otro pozīciju atbīdīja Madrides “Real”.

Sansevastjanas “Real Sociedad” mājās ar 4:1 (1:0) uzvarēja “Huesca”.

Pirmie vārti spēlē tika gūti vien 35.minūtē. “Huesca” aizsargs soda laukumā nospēlēja ar roku, kā rezultātā Mikels Ojarsavals bija tiesīgs izpildīt 11 metru soda sitienu, kas arī bija precīzs. Otrā puslaika pašā ievadā soda laukumā pēc centrējuma precīzi ar galvu spēlēja Rafa Mirs, bet astoņas minūtes vēlāk līdzīgā manierē vēlreiz izcēlās Ojarsavals.

Mājinieki atlikušos divus vārtus guva 68. un 75.minūtē. 3:1 sākotnēji panāca Portu, bet gala vārdu teica Aleksandrs Isaks.

Uzvara “Real Sociedad” komandai ļāva atgriezties turnīra tabulas galvgalī. Šī ir vienīgā komanda, kas šosezon pirmo vietu spējusi ieņemt vismaz divās spēļu kārtās.

Tāpat pie uzvaras tika arī “Granada”, kas viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Getafe”.

Uzvaras vārtus Granadas komandai pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē nodrošināja Anhels Montoro, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Iepriekš sestdien Madrides “Real” viesos ar 3:1 (1:1) uzvarēja “Barcelona”.

“El Clasico” rezultāts tika atklāts jau piektajā minūtē, kad “Real” vadībā izvirzīja Federiko Valverde. Mājinieki gan ilgi nevilcinājās, jo Ansumane Fati trīs minūtes vēlāk soda laukumā guva savus jau ceturtos vārtus šajā sezonā. Tie gan izrādījās pēdējie vārti “Barcelona” – 63.minūtē paša nopelnīto “pendeli” iesita Serhio Ramos, bet Luka Modričs pašā galotnē filigrāni apspēlēja vārtsargu un panāca 3:1.

Ar 14 punktiem septiņos mačos pirmo vietu ieņem “Real Sociedad”, par punktu mazāk ir “Real” un “Granada”, “Villarreal” seko ar 12 punktiem, kamēr pa 11 iekrājušas piecas spēles aizvadījusī Madrides “Atletico” un “Cadiz”, kuras rēķinā jau septiņi dueļi.