“Juventus” čempionāta līdervienību duelī pārspēj “Napoli” (VIDEO)

03/03/2019 23:55

Itālijas A sērijas futbola čempionāta līdervienība Turīnas “Juventus” svētdien turnīra vadošo komandu mačā viesos ar 2:1 (2:0) pārspēja savu tuvāko sekotāju “Napoli”.

“Juventus” līdz ar uzvaru savu pārsvaru palielināja līdz 16 punktiem. Līdz A sērijas čempionāta beigām palikušas 12 kārtas.

Laukuma saimnieki jau 25.minūtē nonāca nepatikšanās, jo mājinieku vārtsargs Alekss Merets par pēdējās cerības sodu pret Krištianu Ronaldu tika noraidīts no laukuma. Viņa vietā laukumā devās Davids Ospina, kurš nomainīja vienu no uzbrukuma līderiem Arkadjušu Miliku.

Pāris minūtes vēlāk Ronaldu nopelnīto soda sitienu ar skaistu raidījumu realizēja Miralems Pjaničs. Ar to gan viesiem nebija gana, un 39.minūtē Emre Džans no tuvas distances ar galvu panāca 2:0. Jau otrā puslaika sākumā Pjaničs tika pie savas otrās dzeltenās kartītes mačā, tādējādi arī “Juventus” dueli turpināja desmit vīru sastāvā.

Spēles 62.minūtē Hosē Kaljehons no pāris metriem vienus vārtus atguva. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas septiņas minūtes, mājiniekiem parādījās cerību stariņš, jo uz “Juventus” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Tiesa, Lorenso Isinjes raidītā bumba trāpīja pa vārtu stabu. Tuvojoties mača beigām, abas komandas paspēja savā starpā pagrūstīties, bet spēles rezultātu tas neizmainīja.

Citā mačā uzvaru svinēja “Napoli” tuvākā sekotāja “AC Milan”, kas sestdien savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) guva virsroku pār “Sassuolo”. Vienīgi vārti tika gūti 35.minūtē, kad viesu futbolists Pols Lirola raidīja bumbu savā cietoksnī.

Turpretī zaudējumu piektdien cieta otra Milānas komanda “Inter”, kas viesos ar 1:2 (1:2) piekāpās “Cagliari” futbolistiem. Sestdien A sērijā norisinājās Itālijas galvaspilsētas komandu derbijs, kurā Romas “Lazio” savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja “AS Roma” komandu.

A sērijas kopvērtējuma vadībā ar 72 punktiem 26 spēlēs atrodas “Juventus”, kamēr “Napoli” iekrājusi par 16 punktiem mazāk. Savukārt 48 punkti ir “AC Milan” komandai, bet pirmo četrinieku ar 47 punktiem noslēdz Milānas “Inter”, kamēr piektā ar 44 punktiem ir “AS Roma”.