“Juventus” izcīna sezonas pirmo uzvaru A sērijā; “Real” iznīcina “Mallorca”

23/09/2021 08:34
Turīnas

Itālija

Itālijas futbola grands Turīnas “Juventus” pēc vāja sezonas sākuma izcīnījis pirmo uzvaru A sērijā. Turīnieši šovakar ar rezultātu 3:2 uzvarēja “Spezia”, ar vārtu guvumiem izceļoties Moizam Kīnam, Federiko Kjezam un Matijsam De Ligtam. “Juventus” šajā spēlē nonāca iedzinējos ar 1:2, taču prata atspēlēties un izcīnīt uzvaru.

Citos mačos uzvarētāju nenoskaidroja Veronas “Hellas” un “Salernitana”, kuri cīnījās neizšķirti 2:2, taču uzvaras ar 2:0 guva gan “Milan”, kas uzvarēja “Venezia”, gan “Empoli”, kas tika galā ar “Cagliari”.

Francija

“Ligue 1” turnīru nevainojami turpina Parīzes “Sain-Germain”, kas šovakar ar 2:1 apspēlēja “Metz”. Parīziešiem nepalīdzēja ceļgala traumu guvušais Lionels Mesi, kā arī PSG bija tuvu, lai pirmo reizi šosezon Francijas čempionātā zaudētu punktus, taču Ačrafs Hakimi 90+5. minūtē izrāva uzvaru. Viņš guva arī komandas pirmos vārtus piektajā minūtē. Parīzes grandam tagad ir septiņas uzvaras tikpat “Ligue 1” cīņās.

Anglija

Tikmēr Anglijā turpinās Līgas kausa izcīņa. Trešās kārtas duelī Totenhemas “Hotspur” cīnījās 2:2 ar Vulverhemptonas “Wanderers”, taču uzvarēja 11 metru sitienu sērijā. Arī Londonas “Chelsea” identiskā veidā pārvarēja “Aston Villa” barjeru, spēlējot 1:1, bet, uzvarot pendelēs. “Hotspur” un “Chelsea” nākamajā kārtā pievienojās Londonas “Arsenal” (3:0 pret “Wimbledon”), Lesteras “City” (2:0 pret “Milwall”) un Braitonas un Hovas “Albion” (2:0 pret Svonsī “City”).

Spānija

Madrides “Real” ar 6:1 sagrāva “Mallorca”. Ar “hat-trick” uzvarētāju rindās izcēlās Marko Asensio. Tuvu “hat-trick” bija arī Karims Benzemā, taču viens no viņa vārtu guvumiem tika atcelts pēc VAR sistēmas izmantošanas. Tāpat VAR dēļ tika atcelti divi “Espanyol” goli, kas netraucēja komandai tikt pie panākuma pār “Alaves” ar 1:0. Vēl “Sevilla” ar 3:1 pārspēja “Valencia”, bet “Villareal” ar 4:1 uzvarēja “Elche”.