“Juventus” izkrīt no Eirokausu zonas, turpinās arī “Barcelona” nedienas

27/10/2021 23:49
Masimiljāno Alegri

Šovakar vairākās Eiropas vadošajās futbola līgās norisinājās mači, kuros grandi piedzīvoja negaidītus zaudējumus.

Itālija

Turīnas “Juventus” ar 1:2 zaudēja “Sassuolo”. Spēles beigās šķita, ka tā noslēgsies ar rezultātu 1:1, tomēr kompensācijas laika piektajā minūtē viesu pussargs Maksims Lopezs izrāva uzvaru, sagādājot Turīnas vienībai trešo zaudējumu šosezon, “Juventus” izkrītot no Eirokausu zonas.

Divu neuzvarēto maču sēriju pārtrauca Milānas “Inter”, ar 2:0 apspēlējot “Empoli”. 34. minūtē rezultātu atklāja Danilo D’Ambrosio. Otrā puslaika sākumā “Empoli” palika mazākumā pēc Samuela Riči noraidījuma, savukārt 67. minūtē Federiko Demarko dubultoja “Inter” pārsvaru.

Pie panākuma tika arī “Roma”, kurai arī iepriekšējās divās spēlēs neizdevās tikt pie panākuma. Romas vienība ar 2:1 pieveica “Cagliari”. Mača otrajā pusē mājinieku uzbrucējs Leonardo Pavoletti panāca 1:0, tomēr turpinājumā viesi iesita divus golus, atzīmējoties Rodžeram Ibanesam un Lorenco Peligrini.

Citās spēlēs “Sampdoria” ar 1:3 zaudēja “Atalanta”, “Udinese” un “Verona” nospēlēja neizšķirti 1:1, bet “Lazio” pietika ar vienu vārtu guvumu, lai pārspētu “Fiorentina”.

Spānija

Trešo neveiksmi šosezon piedzīvoja “Barcelona”, kura nespēja tikt galā ar “Rayo Vallecano” – 0:1. Vienīgos vārtus 30. minūtē guva Radamels Falkao. Šis zaudējums neļāva Barselonas komandai pamest devīto vietu.

Vēl “Mallorca” un “Sevilla” nospēlēja 1:1, bet “Real Betis” ar 4:1 pārspēja ”Valencia”.

Francija

Dienas vienīgajā mačā “Nice” un Marseļas “Olympique” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1. Sestajā minūte precīzs bija laukuma saimnieku futbolists Amins Guiri, bet viesu atbilde Dimitri Pajeta izpildījumā sekoja 42. minūtē.