“Juventus” izlaiž no rokām panākumu Dibalas un Kjellīni atvadu mačā

17/05/2022 14:11
Džordžo Kjelīni

Turīnas “Juventus” komanda pirmdien izlaida no rokām uzvaru Itālijas A sērijas futbola mačā, kurā vietējās publikas priekšā savu pēdējo spēli vienības sastāvā aizvadīja Paulo Dibala un Džordžo Kjellīni. Turīnas “Juventus” savā laukumā spēlēja neizšķirti 2:2 (2:0) ar Romas “Lazio”. “Juventus” sezonu noslēgs izbraukumā Florencē.

Jau desmitajā minūtē pēc Alvaro Moratas centrējuma mājiniekus vadībā izvirzīja Dušans Vlahovičs, kurš precīzi sita ar galvu. 36.minūtē Morata pieturēja bumbu pretinieku soda laukumā un ar spēcīgu sitienu panāca 2:0,

Otrajā puslaikā, 51.minūtē, pēc stūra sitiena Alešs Sandru pēc stūra sitiena ievirzīja bumbu savos vārtos un rezultāts kļuva 2:1. “Juventus” tomēr nenosargāja uzvaru, jo kompensācijas laika sestajā minūtē pēc ātra uzbrukuma Matija Perins atsita bumbu pa sitienam Sergejam Milinkovičam-Savičam, kurš ar sitienu no asa leņķa bija nekļūdīgs – 2:2.

Kjellīni spēli beidza jau 18.minūtē, bet Dibala tika nomainīts 12 minūtes pirms pamatlaika beigām. Abas “Juventus” zvaigznes pēc sezonas beigām pametīs vienību. Kjellīni turīniešu rindās spēlē kopš 2004.gada, bet Dibala – kopš 2015.gada. “Juventus” ar 70 punktiem 37 spēlēs ir ceturtā, bet “Lazio” ar 62 punktiem ir pozīciju zemāk. Turīnieši nodrošinājuši vietu UEFA Čempionu līgā, bet romieši – UEFA Eiropas līgā.  Nedēļas nogalē par titulu cīnīsies abas Milānas komandas. “AC Milan” patlaban ir divu punktu pārsvars pār “Inter”.