“Juventus” negaidīti zaudē un vēl nekļūst par Itālijas čempioni (VIDEO)

13/04/2019 20:09

Negaidīts zaudējums sestdien liedza Turīnas “Juventus” priekšlaicīgi nodrošināt Itālijas čempiontitulu futbolā.

“Juventus” sestdien izbraukumā ar 1:2 (1:0) piekāpās SPAL futbolistiem, ciešot tikai otro zaudējumu šosezon. Tiesa, Turīnas klubs joprojām ir tuvu kārtējam Itālijas čempiontitulam, turklāt tas to var iegūt jau svētdien, ja vien tuvākā sekotāja “Napoli” izbraukumā neuzvarēs “Chievo” vienību.

Viesiem no Turīnas sestdienas spēle gan sākās labvēlīgi, jo 30.minūtē rezultātu atklāja pēdējās nedēļās rezultatīvi spēlējošais Moise Kīns, tomēr otrajā puslaikā viena no Itālijas A sērijas vājākajām komandām SPAL mainīja cīņas ritējumu. Vispirms neizšķirtu 49.minūtē panāca Kevins Bonifaci, bet 74.minūtē uzvaru mājiniekiem nodrošināja Serdžio Flokari.

“Juventus” šo maču aizvadīja bez savas lielākās zvaigznes Krištianu Ronaldu, kurš vēl šonedēļ devās laukumā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā pret Amsterdamas “Ajax”, turklāt guva vārtus.

Turīnas klubs par Itālijas čempionu kļuvis septiņas sezonas pēc kārtas.

Itālijas čempionāta kopvērtējumā “Juventus” ir līdere ar 84 punktiem 32 mačos, kamēr 64 punkti 31 spēlē ir “Napoli” kontā. Trešā ar 57 punktiem ir Milānas “Inter”, bet tālāk ar 52 punktiem ir “AC Milan” un Bergāmo “Atalanta”.