“Juventus” nenosargā pārsvaru un Itālijas čempionāta spēlē cīnās neizšķirti ar “Atalanta” (+VIDEO)

29/04/2017 09:17

Itālijas A sērijas līdervienība Turīnas “Juventus” piektdien viesos nespēja nosargāt pārsvaru, mača izskaņā ielaižot vārtus un spēlējot neizšķirti 2:2 (0:1) ar “Atalanta” komandu.

“Juventus” pirmajā puslaikā nokļuva iedzinējos, kad mājiniekus 45.minūtē vadībā izvirzīja Andrea Konti, taču 50.minūtē “Atalanta” spēlētājs Leonardo Spinazola bumbu ieraidīja savos vārtos, bet 83.minūtē Daniels Alvešs vadībā jau izvirzīja titulēto Turīnas klubu.

Tomēr “Juventus” uzvaru nenosargāja, jo 89.minūtē precīzi sita “Atalanta” šveiciešu pussargs Remo Freilers, panākot izlīdzinājumu. Viesu komandas vārtsargs Džanluidži Bufons šveicieša pirmo sitienu atvairīja, taču ar otro Freilers bija precīzs.

“Uzvarot mēs spertu vēl vienu soli tuvāk čempionu titulam. Otrajā puslaikā pieļāvām divas kļūdas, kas pretiniekiem ļāva izveidot bīstamus pretuzbrukumus,” pēc mača sacīja “Juventus” galvenais treneris Masimiljāno Alegri.

“Juventus” jau trešdien UEFA Čempionu līgas pusfināla cīņā uzņems Francijas klubu “Monaco”.

“Juventus” zaudētie punkti dod nelielas cerības viņu tuvākajiem konkurentiem “AS Roma” vēl pacīnīties par čempionu titulu.

Kopvērtējumā “Juventus” ar 84 punktiem 34 spēlēs joprojām ir drošā vadībā, kamēr “AS Roma” ir 75 punkti 33 cīņās. Tālāk ar 71 punktu seko “Napoli”, bet pa 64 punktiem ir Romas “Lazio” un “Atalanta” rēķinā.

“AS Roma” svētdien Itālijas galvaspilsētas derbijā tiekas ar “Lazio”, kamēr “Napoli” citā intriģējošā cīņā viesos tiksies ar Milānas “Inter”.