“Juventus” no Lionas aizbrauc bez gūtajiem vārtiem, “City” uzvar Madridē

27/02/2020 00:06

Madrides “Real” trešdien UEFA Čempionu līgas futbolā astotdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā zaudēja Mančestras “City”, bet “Lyon” uzvarēja Turīnas “Juventus”.

Madrides “Real” mājās ar 1:2 (0:0) zaudēja Mančestras “City”.

Galvenie notikumi mačā tika atstāti uz otro puslaiku. 60.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Isko. Kā savā “Twitter” kontā ziņo “Gracenote”, ar šiem vārtiem “Real” kļuva par trešo klubu visās Eiropas sacensībās, kas mājās iesitis 200 vārtus. Vairāk ir tikai Beļģijas “Anderlecht” (218 vārti) un “Barcelona” (209).

Puslaika nogalē piecu minūšu laikā Mančestras klubs pārņēma vadību. Vispirms Gabriels Žezuss 78.minūtē rezultātu izlīdzināja, bet piecas minūtes vēlāk 11 metru soda sitienu par mājinieku vārtsarga Dani Karvahala veikto Rahīma Sterlinga nogāšanu realizēja Kevins de Brujne.

86.minūtē sarkano kartīti par pārkāpumu pret Žezusu nopelnīja Madrides komandas kapteinis Serhio Ramoss, apgrūtinot atspēlēšanos.

Otrā spēlē savā laukumā Francijas “Lyon” ar 1:0 (1:0) apspēlēja Turīnas “Juventus”.

Vienīgos vārtus pēc Usema Auā reida pa laukuma kreiso pusi ar raidījumu kreisajā augšējā vārtu stūrī guva Likā Tuzārs.

Atbildes spēles notiks 17.martā Mančestrā un Turīnā, uzvarētājiem divu spēļu summā iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Trešdien pirmās astotdaļfināla spēles būs Madrides “Real” – Mančestras “City” un Lionas “Olympique” – Turīnas “Juventus” dueļos.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Bergāmo “Atalanta” ar 4:1 pārspēja “Valencia”, “Leipzig” ar 1:0 apspēlēja Totenhemas “Hotspur”, Dortmundes “Borussia” ar 2:1 uzveica Parīzes “Saint-Germain”, bet Madrides “Atletico” ar 1:0 uzvarēja pērnā gada čempioni “Liverpool”.

UEFA Čempionu līgā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, bet trešo vietu ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā, kuru sāks no izslēgšanas turnīra pirmās kārtas.

UEFA Čempionu līgas uzvarētāja tiks noskaidrota 30.maijā Stambulā.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta “Liverpool”, kas finālā divu Anglijas premjerlīgas komandu duelī ar 2:0 uzvarēja Totenhemas “Hotspur”.