“Juventus” nosaka minimālo cenu par Ronaldu

26/08/2021 09:53
Krištianu Ronaldo

Itālijas A sērijas vienība Turīnas “Juventus” par savu spīdekli Krištiano Ronaldu gribētu iegūt vismaz 30 miljonus eiro, ziņo žurnālists Fabricio Romano.

Iepriekš vēstīts, ka čempionāta pirmajā spēlē 22. augustā Ronaldu palūdza atstāt viņu ārpus pamatsastāva, jo viņš cer, ka tuvākajā laikā izdosies atrast risinājumu, lai pamestu “Juventus”. 36 gadus vecajam uzbrucējam ir aktīvs līgums līdz 2022. gadam, līdz ar ko Turīnas komandai palicis pavisam nedaudz laika, lai paspētu portugāli pārdot.

Mačs noslēdzās ar rezultātu 2:2. Vārtus turīniešiem guva Paulo Divala un Huans Kvadrado, kuri panāca 2:0, taču “Udinese” rindās otrajā puslaikā neizšķirtu izrāva Roberto Pereira un Žerārs Delofeu. Ronaldu laukumā nāca 60. minūtē, nomainot Alvaro Moratu. Zīmīgi, ka viņš 94. minūtē guva vārtus, taču pēc video tiesneša iesaistes gols netika ieskaitīts.

Ronaldu aģents Žorže Mendešs noliedzis iepriekš izskanējušo informāciju, ka viņa klients karjeru varētu turpināt Parīzes “Saint-Germain” komandā kopā ar savu ilggadējo konkurentu Lionelu Mesi, jo PSG nav ieinteresēta portugāļa pakalpojumos. Kā viena no kandidātēm tika minēta arī Mančestras “City”. Tomēr šī komanda nav gatava maksāt par Ronaldu, un vēlas iegūt viņu bezmaksas, proti, kad noslēgsies viņa kontrakts ar “Juventus”.

2018. gadā Turīnas vienība par Ronaldu samaksāja 100 miljonus eiro, kas bija transfēra rekords starp spēlētājiem, kuri ir vecāki par 30 gadiem, kā arī šī bija lielākā summa, kādu jebkad tērējis Itālijas klubs futbolista iegādei.

Ronaldu šī ir ceturtā sezona Turīnā. Aizvadītajā sezonā viņš 44 spēlēs visos turnīros guva 36 vārtus, taču “Juventus” rezultāti nebija tik labi kā uzbrucēja sniegums. Iepriekš komanda izcīnīja deviņus čempiontitulus pēc kārtas, taču 2020./2021. gada sezonā tā palika vien ceturtajā pozīcijā, no čempiones Milānas “Inter” atpaliekot par 13 punktiem.

Portugāļa alga Turīnā ir 25 miljoni eiro sezonā, raksta “Sky Sports”, taču kopā Ronaldu pakalpojumi komandai izmaksā 52 miljonus eiro, jo milzīga summa tiek novirzīta nodokļiem. Eiropas futbola eksperti izteikuši spekulācijas, ka Ronaldu varētu apsvērt iespēju atgriezties Madrides “Real”, tomēr viņš nesen sociālajā tīklā “Instagram” uzrakstīja, ka viņa “stāsts Madridē jau ir uzrakstīts”.