“Juventus” uzvaru aizēno Divalas un Makenija traumas

11/01/2021 11:28
Paulo Divala

Itālijas A sērijas grands Turīnas “Juventus” svētdien izcīnīja uzvaru un turnīra tabulā pakāpās uz ceturto vietu, taču traumu jau pirmajā puslaikā guva Paulo Divala un Vestons Makenijs. “Juventus” mājās ar 3:1 (0:0) uzvarēja “Sassuolo”, kas pēc pirmā puslaika palika desmit vīru sastāvā.

Turīnas klubs pirmajā puslaikā vārtus neguva un arī nezaudēja, taču no sastāva traumu dēļ izkrita uzbrucējs Divala un Makenijs. Spēles 19.minūtē Makeniju nomainīja Ārons Ramzijs, bet Divalu 42.minūtē nomainīja Dejans Kuluševskis.

Pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē par rupju noteikumu pārkāpumu sarkano kartīti saņēma Pedro Obiangs. Mājinieki viena vīra pārsvaru izmantoja jau 50.minūtē, kad 1:0 panāca aizsargs Danilo, kuram tie bija pirmie vārti šajā sezonā. Greguārs Defrels astoņas minūtes vēlāk panāca neizšķirtu, bet Remzijs 82.minūtē atkal ieguva “Juventus” vienu vārtu pārsvaru.

Punktu spēlei pielika Krištianu Ronaldu “gols” kompensācijas laika otrajā minūtē, portugālim šosezon izceļoties jau 15.reizi. “Juventus” pirmo reizi šajā sezonā izcīnīja trīs uzvaras pēc kārtas, kas tādējādi ļāvis turnīra tabulā pakāpties uz ceturto vietu.

Citā spēlē “AS Roma” mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (1:0) ar Milānas “Inter”. Mača 17.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Lorenso Pelegrīni, taču Milans Skriniars izlīdzinājumu panāca 39 minūtes vēlāk. Ašrafs Hakīmi 63.minūtē Milānas klubu izvirzīja vadībā, bet četras minūtes līdz pamatlaika beigām vēlreiz neizšķirtu atgrieza Džanluka Mančīni.

Romas “Lazio” viesos ar 2:0 (0:0) uzvarēja “Parma”. Mača 55.minūtē 1:0 panāca Luiss Alberto, bet jau 12 minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Felipe Kaseido. Visbeidzot “Napoli” viesos ar 2:1 (1:1) uzvarēja “Udinese”. Lorenso Insinje 15.minūtē realizēja “pendeli”, bet 90.minūtē uzvaras vārtus guva Tjemuē Bakajoko.

Ar 40 punktiem 17 spēlēs pirmo vietu ieņem “AC Milan”, par trim punktiem mazāk nopelnījusi “Inter”, “AS Roma” seko ar 34 punktiem, kamēr “Juventus” 16 mačos tikusi pie 33 punktiem. Tālāk ar 31 punktu seko Bergāmo “Atalanta” un “Napoli”.