K.Valters: Timmam vajadzētu atgriezties “VEF Rīga”, lai dabūtu atpakaļ cenu

02/12/2023 16:21
Nokopēts
Kristaps Valters

Bijušais latviešu basketbolists Kristaps Valters sarunā “William Hill TV” kanāla podkāstā “Laukuma līmenī” komentējis iespējamo Jāņa Timmas pievienošanos “VEF Rīga”, kā arī izteicis savu viedokli par Kristapa Porziņģa spēlēšanu Latvijas izlases sastāvā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā.

“Timmam vajadzētu atgriezties “VEF Rīga”, lai dabūtu atpakaļ cenu,” izteicās Valters. “Cik runāju ar Jāni Blūmu, tad nezinu, vai viņš brauks. Tik, cik viņi var atļauties, tik var. “VEF Rīga” skatās, it kā tāda ideja bija, bet uzskatu, ka Jankam [Timmam] vispār naudu nevajadzētu šobrīd skatīties. Manā skatījumā viņš labākos gadus ir palaidis garām. Kādu piecīti VEF varētu samaksāt… Reālā tirgus vērtība viņam ir nedaudz augstāka.”

Tāpat Valters vērtēja iespējamo Porziņģa spēlēšanu Latvijas izlasē olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā. “Kristaps ir nospēlējis mēnesi un atkal ir trauma. Nezinu, vai viņš var izvilkt “play-off” grafiku. Tikko sezona sākusies un viņam ir trauma. “Celtics” nav “back-up” centra… Uzskatu, ja Bostona būs NBA finālā, tad mēs viņu neredzēsim kvalifikācijā. Cik tas ir reāli, zinot viņa veselības stāvokli… Ir vai nav Kristaps sastāvā tur ir baigā atšķirība. Šobrīd esmu skeptisks uz šo skatoties, jo viņš nav nevienu NBA “play-off” aizvadījis kā galvenais centrs.”

Baumas tomēr piepildās – Timma kļūst par brīvo aģentu

Avots: Timmam piedāvājumu izteicis Eiropas spēcīgākās līgas klubs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām