Kā mākslīgais intelekts iekaroja pokeru

29/04/2022 23:44
Pokera kārtis

2022. gada sākumā “New York Times” publicēja Kīta Romera rakstu, kas veltīts pokera solveriem. Žurnālists nekoncentrējās uz potenciālajām briesmām, ko sevī nes solveri, bet gan veicapētījumu par to, kā tie mainīja pokera stratēģiju. Ikreiz, kad mediji publicē kādu materiālu par pokeru, sabiedrībā valda nervozitāte. Šādi raksti reti ir pietiekami detalizēti, lai precīzi atspoguļotu pokeru, un bieži vien autori pārspīlē spēles neglītos aspektus.

Vēl jo vērtīgāks ir “New York Times” žurnālista darbs, kurš uzrakstīja izcilu rakstu par mākslīgā intelekta, proti, solvera, ietekmi uz mūsdienu spēli. 2021. gada rudens Pasaules pokera sērijā Romers sēdēja kopā ar profesionāliem spēlētājiem Setu Deivisu, Džeisonu Kūnu, Īzaku Hekstonu, Dagu Polku un Raienu Lapplantu, lai runātu par to, kā “PioSOLVER” un cita līdzīga programmatūra ir mainījusi spēli.

Protams, rakstā netiek apietas iespējamās briesmas, ko spēlei sola šādas tehnoloģijas, pirmkārt, reāllaika palīdzības programmas (RTA), taču galvenais Romera pētījuma objekts ir spēļu teorijas pielietošana pokerā. Viņš ne tikai pastāstīja šā fenomena vēsturi, bet arī iedziļinājās tādās lietās kā ICM, blefa un “value” attiecības, polarizētie diapazoni, jauktas stratēģijas, bekings un spēlētāju vinreiti.

Žurnālista uzmanības lokā nokļuva arī “superhigh” rolleru turnīru pasaule – Deiviss un Kūns sniedza daudz komentāru par spēli $250,000 aproču turnīrā un pēc tam analizēja savas svarīgākas rokas. Šis raksts ir ieteicama lasāmviela, un eksperti to ir nosaukuši par vienu no pirmajiem favorītiem 2022. gada “Global Poker Awards” balvai par labāko rakstīto saturu.

Pilns raksts lasāms zemāk linkā

Kā mākslīgais intelekts iekaroja pokeru

Pieslēgties

Dienas fokusā

Adams Silvers un Paolo Bankero
24/06/2022 07:19

Bankero kļūst par pirmo izvēli NBA draftā, “Knicks” aizmaina Vokeru

Šonakt risinājās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafts, kurā ar pirmajiem trīs numuriem bez pārsteigumiem izvēlēti Paolo Bankero, Čets Holmgrens un Džabari Smits. Tāpat notikuši daži maiņas darījumi, bet kuros iesaistītas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām