Kad sapņi piepildās – ilggadēju “Rangers” līdzjutēju dēls noslēdz līgumu ar Ņujorkas klubu

Adams Fokss, sportazinas.com
Adams Fokss ar vecākiem | Foto: NyPost

Savu sapni piepildījuši ilggadējie Nacionālās hokeja līgas () kluba Ņujorkas “Rangers” līdzjutēji Brūss Fokss un Temija Foksa, kuru dēls Adams Fokss noslēdzis līgumu ar viņu iecienīto hokeja komandu.

21 gadu vecais aizsargs Fokss noslēdzis līgumu ar “Rangers” līdz 2021./22. gada sezonai. Viņš ir 2016. gada NHL drafta 66. numurs. Hokejistu gan sākotnēji izvēlējās Kalgari “Flames”, taču klubs viņā nesaskatīja potenciālu un aizmainīja. Sagaidāms, ka Fokss NHL debitēs jau pirmajā gaidāmās sezonas spēlē.

Tikmēr viņa vecāki Brūss un Temija ir “Rangers” līdzjutēji jau kopš 1972. gada, bet sezonas abonementus iegādājās līdz 2009. gadam, ilgu laiku nemainīgi sēžot vienās un tajās pašās vietās arēnā.

“Gribat zināt patiesību? Gribēju, lai viņš dodas uz jebkuru komandu, kur ir iespēja spēlēt. Domāju, ka jebkurš tēvs to vēlētos,” izteicās Adama tēvs Brūss, kurš nevienu brīdi nav uzskatījis, ka dēlam obligāti jāspēlē “Rangers”.

“Pirmo reizi viņu redzēju trīs gadu vecumā slidošanas nodarbībās,” medijam “The New York Post” sacīja Foksa bērnības dienu treneris Maiks Brako. “Redzēju, ka viņam uz nodarbību mugurā bija garš “Rangers” krekls un, ņemot vērā viņa slidošanas iemaņas, nodomāju, kas ir šis puisis?”

Fokss šogad debitēja ASV izlases sastāvā pasaules čempionātā, kur astoņos mačos aizsargs atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli. Iepriekš viņš spēlējis vairākās ASV jauniešu izlasēs un Ziemeļamerikas junioru hokeja līgās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par