Kādreizējā Anglijas premjerlīgas komanda tuvu bankrotam

Boltonas Wanderers, sportazinas.com
Boltonas Wanderers | Foto: BBC

Anglijas futbola klubs Boltonas “Wanderers” ir tuvu tam, lai pātrauktu savu pastāvēšanu profesionālas komandas statusā, vēsta Anglijas mediji.

Kādreizējā premejerlīgas komanda nonākusi finansu problēmās – kluba vadībai dotas papildus divas nedēļas laika, lai atrastu komandai jaunus īpašniekus vai iesniegtu finansiālas garantijas, lai vienība varētu turpināt startēt pēc spēka trešajā Anglijas līgā (“League One”).

Iepriekšējā sezonā “Wanders” spēlēja “Championship” turnīrā (pēc spēka otrā līga), kur 24 komandu konkurencē ieņēma 23.vietu, izkrītot stāvu zemāk. Arī iepriekšējos gados Boltonas klubs cīnījās ar finansiālām problēmām.

Boltonas klubam ir bagāta vēsture – tas izveidots 1874.gadā, bet 1888.gadā bija viens no Futbola līgas izveidotājiem (Premjerlīgas pirmsteces – red.).

Jauno sezonu “Wanderers” uzsāka ar 12 punktu sodu, bet pirmajās četrās sezonas spēles ieguvusi tikai vienu punktu, bet vārtu attiecībai esot negatīvai – 0:12.

No 1996. līdz 2012.gadam Boltona bija stabila Anglijas premjerlīgas vienība. Labākos gadus komanda aizvadīja bijušā Anglijas izlases trenera Sema Alerdaisa vadībā, kad divtūkstošo gadu sākumā vairākas reizes spēja iekļūt līgas labāko desmit komandu skaitā, debitējot arī Eiropas turnīros.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par