Kādreizējā pirmā desmitnieka tenisiste liek punktu profesionālajai karjerai

Jūlija Gērgesa
Jūlija Gērgesa | Foto: WTA

Kādreizējā pirmā desmitnieka spēlētāja Jūlija Gērgesa nolēmusi likt punktu profesionālas tenisistes karjerai, trešdien paziņoja 31 gadu vecā Vācijas sportiste.

Gērgesa karjeras pēdējā spēlē Francijas atklātā čempionāta otrajā kārtā piekāpās savai tautietei Laurai Zīgemundai.

“Dārgais tenis, rakstu tev, jo esmu gatava teikt ardievas,” sociālajos tīklos raksta Gērgesa. “Mūsu kopīgajā ceļojumā tu man esi devis daudz dažādu emociju, un esmu pateicīga par tām mācībām, kuras guvu. Iemācījos, kā samierināties ar smagākajiem zaudējumiem un priecāties par lieliskajām uzvarām.”

Tāpat teniss viņai iemācījis atgūties problēmsituācijās un nekad nezaudēt ticību sapņiem.

“Vienmēr zināju, kā jutīšos brīdī, kad būs no tevis jāatvadās, un tagad tas laiks ir pienācis. Esmu gatava aizvērt tenisa nodaļu savā dzīvē un gatava jauniem izaicinājumiem. Paldies par visu, ko man devi. Tu vienmēr paliksi manā sirdī,” turpina tenisiste.

Gērgesa karjeras laikā izcīnīja septiņus vienspēļu un piecus dubultspēļu titulus. Savā karjeras pēdējā finālā viņa pērn Luksemburgā piekāpās Latvijas tenisistei Aļonai Ostapenko.

“Grand Slam” turnīros viņai karjeras labākais rezultāts ir aizpērn sasniegtais Vimbldonas čempionāta pusfināls. Šobrīd WTA rangā viņa ieņem 45.vietu, bet savulaik bija atrodama devītajā pozīcijā.

Kopā ar Angeliku Kereberi, Sabīni Lisicki un Andreu Petkvoviču viņa palīdzēja Vācijai atgriezties uz pasaules tenisa kartes, kur vācietes kopš Štefijas Grāfas un Ankes Hūberes karjeras beigām bija zaudējušas savu pozīciju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par