Kādreizējais “76ers” ĢM, kurš vēlējās draftēt Porziņģi, vairs neplāno atgriezties NBA

Sems Hinkijs
Sems Hinkijs | Foto: AP Photo/Matt Slocum

Kādreizējais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadlifijas “76ers” ģenerālmenedžers medijam ESPN atzinis, ka vairs nekad nestrādās līgā.

“Iespēja, ka atkal strādāšu NBA ir nulle. Esmu noslēdzis to etapu. Tā bija manas dzīves daļa. Man ļoti patīk tas, ko daru tagad. Man patīk sev apkārt piesaistīt cilvēkus, kuri domā tādā veidā, kādā es. Tas ir diezgan ērti un notiek vajadzīgās atgriezeniskās saites,” saka Hinkijs.

Viņš bija “76ers” ģenerālmenedžeris laikā posmā no 2013. līdz 2016. gadam. Šajā laikā Hinkijs izveidoja Filadelifas komandas līderu duetu ar Žoelu Embīdu un Benu Simonsu. Kopš 2018. gada viņš konsultē analītikas jautājumos Nacionālās futbola līgas (NFL) komandu Denveras “Broncos”.

Jau iepriekš no medija “The Ringer” apskatnieka Kevina O’Konora izskanēja informācija, ka 2015. gadā varēja nonākt Filadelfijas komandā. “Ticu, ka tā ir taisnība, kaut arī oficiāli tas nekur nav bijis apstiprināts, bet no vairākiem avotiem esmu dzirdējis, ka tā laika Filadelfijas “76ers” ģenerālmenedžeris Sems Hinkijs vēlējās draftēt Porziņģi, nevis Džahlilu Okaforu, taču komandas īpašnieki uzskatīja, ka Okafors būs drošāka izvēle.”

Filadelfija 2015. gada draftā ar trešo numuru izvēlējās centru Okaforu. O’Konors iepriekš vēstīja, ka Okaforu, kura karjera šobrīd ne tuvu nav tik spoža kā Porziņģim, vēlējās kluba īpašnieki, kamēr Hinkijs esot bijis “starā” par Porziņģi, kuru gan tā brīža latvieša aģents Endijs Millers turēja pa gabalu no šīs komandas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par