Kādreizējais BBB līdzīpašnieks apsūdz Lavāru: Viņš ir melis un krāpnieks

Lavārs Bols, sportazinas.com
Lavārs Bols | Foto: Jayne Kamin-Onceo

Zināma krīze šobrīd ir nonācis Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņūorleānas “Pelicans” basketbolistam Lonzo Bolam piederošais uzņēmums “”, jo tā kādreizējais līdzīpašnieks Alans Fosters apsūdzējis BBB vadītāju Lavāru Bolu finansiālu līdzekļu piesavināšanā.

Fosters tādējādi devis prettriecienu Bolu ģimenei, jo Lonzo iepriekš apsūdzēja viņu krāpnieciskas shēmas realizēšanā, uzskatot, ka Fosters piesavinājis naudu savām personiskajām vajadzībām.

Fosters nav palicis atbildi parādā un apsūdzējis Lavāru. Viņš uzskata, ka Lonzo tēvs ir piesavinājies vairāk nekā 2,5 miljonus dolāru no “Big Baller Brand” un izmantojis savu dēlu tēlu, lai veicinātu savu labklājību un slavu. Fosters dokumentos norādījis, ka Lavārs uzņēmuma bankas kontā esošo naudu novirzījis “savam ekstravagantajam dzīves stilam”.

2016. gada sākumā Lavārs esot jautājis Fosteram padomu, kā, izmantojot viņa dēlu vārdus, var palielināt viņa ģimenes atpazīstamību. Fosters ieteicis ideju veidot ar basketbolu saistītu uzņēmumu, kas Lavāram esot patikusi. Viņš esot gribējis būt “lielākā zvaigzne” ģimenē, neskatoties uz to, ka līdz tam brīdim Lavāram bija problēmas ar finansēm un nebija nekādu iekrājumu.

“Lavārs ir melis, kurš krāpnieciski piesavinājies “Big Baller Brand” finansiālos līdzekļus, lai sponsorētu savu dzīvesveidu,” teikts Fostera iesniegtajos dokumentos.

Lavāra dēli Lonzo, Liandželo un Lamelo pēdējā laikā gan ir distancējušies no tēva izveidotā apģērbu un apavu zīmola “Big Baller Brand”, kurā Lonzo ir galvenais īpašnieks. Tāpat Lonzo un Lavāram ir konflikts – abi jau kādu laiku nerunā, kā arī Lonzo nesen kritizēja BBB basketbola apavu kvalitāti.

2017. gada NBA drafta otrais numurs iepriekš atklāja, ka BBB biznesa kontā novērotas aizdomīgas darbības ar diviem miljoniem dolāru, no kuriem pusotrs pazudis bez vēsts. Bols izteicās, ka sākotnēji Fosters strādājis godīgi, taču sācis piesavināties naudu brīdī, kad viņa māte nopietni saslima. Tas Fosteram devis iespēju negodīgi nopelnīt, jo iepriekš tieši Bola māte bija galvenā sava dēla finanšu pārvaldītāja.

“Tas mani ļoti sāpina. Viņš bija ģimenes draugs, bet, redzot, ka mana māte saslimst, rīkojās necienīgi. Pat nezinu, ko es izdarītu, ja tagad viņu satiktu,” Lebrona Džeimsa veidotajā TV šovā “The Shop” iepriekš izteicās Lonzo.

Fosteram piederēja 16,3% “Big Baller Brand” kompānijas akciju, bet šobrīd uzņēmuma lielākā daļa ir Lonzo īpašumā, bet atlikusī daļa pieder Lavāra sievai Tīnai Bolai.

Jau ziņots, ka Lonzo Bols šajā starpsezonā tika aizmainīts no Losandželosas “Lakers” uz “Pelicans”, bet viņa tēvs jau kopš dēla draftēšanas ir nācis klajā ar ļoti daudz dažādiem skaļiem un pārspīlētiem izteicieniem.

21 gadu vecais saspēles vadītājs aizvadītajā sezonā 47 mačos guva vidēji 9,9 punktus, kā arī tika pie 5,3 atlēkušajām bumbām un 5,4 rezultatīvām piespēlēm. Viņš NBA aizvadīs savu trešo sezonu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par