Kādreizējais “Celtic” jauniešu treneris atzīts par vainīgu nepilngadīgu bērnu pavedināšanā

Celtic, sportazinas.com

Kādreizējās titulētā skotu futbola kluba Glāzgovas “Celtic” bērnu komandas “Celtic Boys Club” treneris Frenks Keirnijs atzīts par vainīgu nepilngadīgu bērnu pavedināšanā, ziņo BBC.

83 gadus vecais Keirnijs ir atzīts par vainīgu deviņos seksuāla rakstura pārkāpumos pret nepilngadīgiem bērniem. Šobrīd gan viņš vēl nav saņēmis sodu, bet par to tiks lemts nākamajā tiesā pēc mēneša.

Tiesas prāvā astoņas sievietes un septiņi vīrieši divu stundu laikā sniedza pietiekami daudz pierādījumus, lai Keirniju atzītu par vainīgu.

Viens no vīriešiem, kurš apsūdzēja Keirniju un par uzmākšanos viņam 1970. gadā, tiesas laikā nosauca viņu par “briesmīgu pedofīlu”, kā arī atklāja, ka viņš izmantojis savu statusu klubā un ieguvis informāciju par bērniem, kā arī viņiem seksuāli uzmācies gan ģērbtuvēs, gan savā automašīnā.

Keirnijs gan nav vienīgais “Celtic Boys Club” treneris, kurš atzīts par vainīgu līdzīgos noziegumos, jo pirms pusotra mēneša bērnu kluba dibinātājs Džims Torbets saņēma sešu gadu cietumsodu, bet cits treneris un skolotājs Džeralds Kingst tika notiesāts pirms mēneša.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par