Kādreizējais “Dynamo” aizsargs par Znaroka nometnēm: Dienas beigās galvenais bija “aizrāpot” līdz gultai

03/09/2021 17:58
Nokopēts
Deniss Barancevs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Jaroslavļas “Lokomotiv” aizsargs Deniss Barancevs sarunā ar “metaratings.com” atcerējās par pirmssezonas nometni pie Oļega Znaroka.

Pieredzējušais treneris vienmēr bijis zināms ar savām treniņnometnēm, kurās hokejistiem tiek piedāvātas milzīgas slodzes. Tādējādi tiek uzlabotas viņu fiziskās kondīcijas, kas sportistiem palīdz izturēt intensīvu sezonas kalendāru. Barancevs, kurš Znaroka trenētajā Maskavas “Dynamo” spēlēja no 2011. līdz 2014. gadam, arī izgājis cauri vairākām šādām nometnēm.

“Mēs dzīvojām numuriņos bez kondicionieriem, bet ārā bija karsti. Un tad visi tie zirnekļi, prusaki un citi kukaiņi, lido, skrien. Bet tu pēc treniņa 16 reizes pa 400 metriem vairs nepievērš uzmanību šādām lietām. Vienkārši atnāc uz numuriņu un uzaicini viņus apgulties blakus, jo pašam jau vienalga. Galvenais ir “aizrāpot” līdz gultai, un nav svarīgi, kāda tā ir – tu vienkārši guli,” atceras Barancevs.

Karjeras laikā Znaroks ar savu ilggadējo palīgu Hariju Vītoliņu vadījis HK MVD, Maskavas “Dynamo”, Sanktpēterburgas SKA un Maskavas “Spartak”, trīs reizes izcīnot Gagarina kausu.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām