Kādreizējais F-1 čempions par Šūmaheru: Miks tika pakļauts lielam spiedienam un tas viņam traucēja

24/11/2022 21:19
Nokopēts
Miks Šūmahers

1996. gada Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Deimons Hils podkāstā “F1 Nationpaudis uzskatu, ka vācu pilots Miks Šūmahers nespēja tikt galā ar spiedienu, kas galu galā atspoguļojās arī rezultātā.

Jau vēstīts, ka Šūmahers zaudēja savu amatu “Haas” rindās, savukārt viņa vietu vienībā ieņems cits vācu braucējs Niko Hilkenbergs. Miks ir palicis bez aktīva līguma, kas nozīmē, ka nākamajā gadā F-1 viņš nebrauks, jo visu komandu vietas ir aizpildītas.

Hils atzina, ka Šūmahera ielaušanās F-1 notika viņam par strauju. “Es domāju, ka Miks tika ļoti smalki analizēts, tika pakļauts lielam spiedienam, un tas galu galā tas viņam traucēja. Nezinu, no kurienes viņš ņem padomus, bet Miks, iespējams, atklāja, ka Pirmā formula ir grūtāka, nekā viņš bija iedomājies,” skaidroja Hils.

“Ir arī citi aspekti, ko tu iegūsti tikai tad, kad tev aiz muguras ir vairāki gadi šajā sportā, kā tas ir bijis Niko Hilkenbergam. Tāpēc Niko var koncentrēties uz darbu komandas labā, un vienībai galu galā ir vajadzīgi cilvēki, kas var vienkārši veikt darbu, neradot komandai stresu,” Šūmahera aizvietotāja piesaistīšanu komentēja bijušais F-1 čempions.

Medijos gan tiek pausts, ka “Mercedes” ir izrādījusi interesi par Šūmaheru kā rezerves pilotu pēc tam, kad līdzšinējie testa braucēji pameta šī gada trešo labāko komandu Konstruktora kausā – Niks de Vrīss kā pilnvērtīgs pilots pievienojās “AlphaTauri” komandai, kamēr Stofels Vandūrns pārcēlās uz “Aston Martin” vienību.

Šūmahers par “Haas” lēmumu: Protams, tā ir vilšanās, jo man šķiet, ka līdz šim esmu paveicis labu darbu

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām