Kādreizējais Girgensona komandas biedrs gūst karjerā pirmo “hat-trick” (VIDEO)

04/02/2020 10:23

Aizsargs Marks Pisiks pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva savu līgā pirmo “hat-trick”un palīdzēja Floridas “Panthers” izcīnīt uzvaru Toronto, kur “Maple Leafs” trešajā periodā bija spiesta atzīt “Panthers” pārākumu ar 3:5 (0:1, 2:0, 1:4).

Pisiks rezultātu atklāja pirmās trešdaļas vidū, bet pēdējās trešdaļas trešajā minūtē ar precīzu metienu samazināja deficītu līdz 2:3. “Panthers” ne tikai atspēlējās, bet arī ieguva pārsvaru, ko palīdzēja paveikt arī Pisiks, kurš guva pēdējos vārtus mačā – 5:3.

Zīmīgi, ka Pisiks iepriekš pārstāvēja Bufalo “Sabres” komandu, kur spēlēja kopā ar latviešu uzbrucēju Zemgu Girgensonu.

Trīs rezultatīvas piespēles citam viesu aizsargam Metam Metesonam, bet mājiniekiem divas rezultatīvas piespēles Mičelam Mārneram.

Otrā perioda sākumā ķermeņa augšdaļas savainojumu guva Frederiks Andersens, kurš bija atvairījis septiņus no astoņiem metieniem, bet viņa aizstājējs Maikls Hačinsons tika galā vien ar desmit no 13 metieniem.

Citā mačā tikai 16 metieni bija jāatvaira Braiena Eliotam Filadelfijas “Flyers” 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) panākumā viesos pār līgas pastarīti Detroitas “Red Wings”, sagādājot tai otro “sauso” zaudējumu pēc kārtas. Tikmēr Žonatans Bernjē pretinieku vārtos tika galā ar 28 no 30 metieniem.

Visbeidzot rezultāts 5:3 tika fiksēts vēl vienā mačā, kurā Ņujorkas “Rangers” mājās piekāpās Dalasas “Stars” ar 3:5 (2:2, 0:2, 1:1).

Uzvarētāju rindās aizsargs Stīvens Džonss guva savus pirmos vārtus gandrīz divu gadu laikā, bet Dalasas vienība pirmoreiz mēneša laikā iemeta vairāk par trim ripām pretinieku vērtos.

Divus vārtus 16 sekunžu laikā vairākumā pirmās trešdaļas vidū iemeta Džo Pavelski, atgūdams viesiem vadību ar 2:1. “Stars” vārtos Antons Hudobins atvairīja 33 ņujorkiešu metienus.

Trešdien no latviešu pārstāvētajām vienībām Zemga Girgensona Bufalo “Sabres” uzņems Kolorādo “Avalanche”, Teodora Bļugera Vašingtonas “Capitals” mājās tiksies ar Losandželosas “Kings”, bet Latvijas vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka Kolumbusas “Blue Jackets” gaidīs ciemos Floridas “Panthers”, kam tā būs otrā spēle divās dienās. Savā laukumā spēlēs arī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas tiksies ar Anaheimas “Ducks”.