Kādreizējais kazahu hokejists iebilst pret naturalizēšanu: Nevēlos redzēt kā mūsu izlasē vārtus gūst Dauss, Blekers vai Dīcs…

14/05/2021 20:05

Kādreizējais kazahu hokejists Konstantīns Puškarevs paudis skarbus komentārus ārzemju spēlētāju naturalizēšanas jautājumā. Viņš neatbalsta to, ka Kazahstānas izlasi pēdējā laikā pārstāv arvien vairāk ārzemnieku.

Kazahstānas izlase gaidāmajam pasaules čempionātam Rīgā pieteikusi vairākus naturalizētus ārvalstu hokejistus, piemēram, Darenu Dīcu, Džesi Blekeru, Viktoru Svedbergu un Kērtisu Volku. Tāpat Kazahstānas izlasē spēlē arī vairāki krievu tautības hokejisti, bet tādi kazahi kā Henriks Kārlsons un Naidžels Dauss pasaules čempionātā šogad nepiedalīsies.

“Jau vairākkārt esmu runājis par šo tēmu. Nacionālajā izlasē jāspēlē Kazahstānas hokejistiem,” medijam “Shaiba” atklāja Puškarevs. “Esmu par to drošs, jo, piemēram, nevēlos redzēt kā vārtus gūst Dauss, Blekers vai Dīcs. Gribu redzēt citus puišus! Labi, šogad spēlēsim augstākajā divīzijā, bet pēdējo 10 gadu laikā šajā ziņā [naturalizēšanas jautājumā] nekas nav mainījies.”

Kazahstāna šogad pasaules čempionātā spēlēs B grupā kopā ar Latvijas valstsvienību. Kazahi turnīru uzsāks 22. maijā “Arēnā Rīga” plkst. 20:15 pret mājiniekiem. Jāpiebilst, ka Latvijas izlasei tā būs otrā spēle divu dienu laikā, jo mūsējie turnīru atklās 21. maijā plkst. 20:15 pret Kanādu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Teilors Beks
23/06/2021 18:01

Minskas “Dinamo” paraksta līgumu ar “Metallurg” rezultatīvāko spēlētāju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Minskas “Dinamo” paziņojis par viena gada līguma noslēgšanu ar kanādiešu uzbrucēju Teiloru Beku. Aizvadītajā sezonā pieredzējušais hokejists 56 KHL pamatturnīra spēlēs guva 16 vārtus un…