Kādreizējais Latvijas izlases vārtsargs Muštukovs jauna kluba meklējumos

Ervīns Muštukovs, sportazinas.com
Ervīns Muštukovs | Foto: Sheffield Steelers

Latviešu hokeja vārtsargs neturpinās sargāt Francijas čempionāta komandas Miluzas “Scorpions” vārtus, ziņo klubs. Muštukovs janvārī tika atbrīvots no Nicas “Aigles”, bet ātri vien pievienojās “Scorpions” komandai.

34 gadus vecais vārtsargs šajā sezonā Nicas komandas sastāvā 25 spēlēs vidēji ielaida 3,28 ripas un atvairīja 91,1% metienu. Savukārt “Scorpions” rindās viņam astoņos mačos caurmērā 2,44 ielaisti vārti un 92,5% atvairīti metieni, bet turnīrā par vietas saglabāšanu augstākajā līgā latvietis trīs dueļos ielaida 1,68 vārtus un atvairīja 94,2% metienu.

Miluzas klubā spēlē arī Sandis Zolmanis, Rolands Vīgners un Artūrs Ševčenko. Šī pieredzējušajam Muštukovam bija atgriešanās Francijas čempionātā, jo 2015./16.gada sezonā viņš spēlēja citā šīs valsts komandā Grenobles “Bruleurs de Loups”.

Iepriekšējās divas sezonas Muštukovs pavadīja Lielbritānijas komandā Šefīldas “Steelers”, pērn būdams viens no vadošajiem vārtsargiem šajā čempionātā. 2017./2018.gada sezonas regulārajā turnīrā viņš 53 spēlēs vidēji ielaida 2,36 ripas un atvairīja 91,80% metienu, bet četrās izslēgšanas turnīra cīņās viņam vidēji 3,20 ielaisti vārti un 90,9% atvairīti metieni.

Savas karjeras laikā Muštukovs spēlējis ne tikai Latvijas, Francijas un Lielbritānijas komandās, bet arī Ziemeļamerikā, Dānijā un Zviedrijā, turklāt savulaik paguva divus mačus aizvadīt arī Kontinentālās hokeja līgas Latvijas vienībā Rīgas “Dinamo”.

Muštukovs pārstāvējis Latvijas izlasi, pirms četriem gadiem debitējot arī pasaules meistarsacīkstēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par