Kādreizējais LRF preses sekretārs kļuvis par organizācijas ģenerālsekretāru

27/11/2020 12:07

Ceturtdien Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padomes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par LRF ģenerālsekretāru tika apstiprināts Toms Markss, bet federācijas izpilddirektors turpmāk būs Artis Ozols, informē LRF.

Aizvadītajā nedēļā notika LRF prezidenta un padomes vēlēšanas. Tajās par organizācijas jauno prezidentu ļoti pārliecinoši tika ievēlēts uzņēmējs, riteņbraukšanas atbalstītājs un Latvijas čempions amatieriem Sandis Āķis. Tikmēr padomē ievēlēti tika – Linards Veide, Edgars Dupats, Normunds Malnačs, Ivo Čerbakovs, Mārtiņš Ķeņģis un Uldis Ālītis.

Ceturtdien norisinājās pirmā LRF padomes sēde. Tajā tika izskatīti jautājumi par federācijas ģenerālsekretāra un izpilddirektora apstiprināšanu. Līdzšinējais ģenerālsekretārs Ivo Čerbakovs turpmāk strādās padomē.

Vienbalsīgi par LRF jauno ģenerālsekretāru tika apstiprināts Toms Markss. Viņš federācijā darbojas kopš 2013. gada, šajā laikā pildot preses sekretāra, sacensību menedžera un pēdējā gadā arī izpilddirektora darbu. Marksa pārraudzībā arī turpmāk būs federācijas ikdienas biroja vadība, sponsoru un atbalstītāju piesaiste, sadarbības vediošana ar valsts un nevalstiskajām organizācijām, federācijas biedriem, kā arī šosejas un MTB sacensību pārraudzīšana Latvijā.

Tāpat vienbalsīgi LRF izpilddirektora amatā tika apstiprināts Artis Ozols, kurš tāpat kā Markss federācijā strādā kopš 2013. gada, sekmīgi pildot BMX menedžera un pēdējā gadā arī federācijas finanšu vadības pienākumus. BMX sporta vadība un finanšu pārvaldība būs Ozola darba pienākumu saraktā arī turpmāk.

LRF

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 16:42

Rīgas “Dinamo” vārtsargu brigādi papildina ar vēl vienu leģionāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi Rīgas “Dinamo” un Čerepovecas “Severstal” veikuši maiņas darījumu, kuru rezultātā “Dinamo” ieguvis tiesības uz čehu vārtsargu Mateju Mahovski, bet Krievijas komanda saņēmusi naudas kompensāciju. Vēlāk…