Kādreizējais NBA čempions: Porziņģis ir dīva – “Knicks” izdarīja pareizo izvēli, viņu aizmainot

Kristaps Porziņģis, sportazina.com
Kristaps Porziņģis Foto: FOX News

Kādreizējais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempions Kendrikss Pērkinss skarbi izteicies par latviešu basketbola spīdekli Kristapu Porziņģi.

Jau ziņots, ka “Knicks” šī gada sākumā aizmainīja Porziņģi uz Dalasas “Mavericks”, iegūstot pietiekami lielus algu resursus, lai šajā starpsezonā noslēgtu divus maksimālos līgumus ar elites līmeņa spēlētājiem.

Līdz šim pieejamā informācija likusi noprast, ka Porziņģis maiņu pieprasīja pats, taču “Knicks” izredzes iegūt divas superzvaigznes pēdējā laikā ir arvien mazinājušās. Cilvēki arvien vairāk uzskata, ka maiņā uzvarējusi “Mavericks” komanda.

“Nekad neesmu licis lielas cerības uz Porziņģi,” sacīja Pērkinss. “Man ir radusies sajūta, ka Porziņģis ir dīva un es varu nosaukt vismaz 20 spēlētājus, kurus es savā komandā šobrīd izvēlētos viņa vietā. “Knicks” var parakstīt līgumu ar Kevinu Durantu, D’Andželo Raselu, vai Džimiju Batleru – šobrīd ir daudz laba līmeņa spēlētāju brīvo aģentu tirgū.”

“Man ir jāpiekrīt – “Knicks” izdarīja pareizu izvēli, aizmainot Porziņģi. Jāņem vērā arī viņa pēdējā laika problēmas ārpus laukuma un mēs nevaram zināt, kā tas iespaidos Porziņģa karjeru,” turpināja Pērkinss, kurš uzskata, ka “Knicks” joprojām ir labas cerības sastāvu papildināt ar Durantu.

Porziņģis ceļgala krusteniskās saites traumas dēļ izlaida visu aizvadīto sezonu, taču šobrīd ir pilnībā no tās atguvies. Latvietis šogad ticis apsūdzēts izvarošanā, kur gan viņa vaina nav pierādīta, kā arī viņš iesaistījās kautiņā Liepājā.

Nesen gan viņš piedalījās jauno talantu “Basketball Without Borders” nometnē Latvijā, kur, spriežot pēc viņa darbībām laukumā, latvietim viss ir kārtībā un kautiņš nav ietekmējis viņa veselību.

Savukārt 34 gadus vecais Pērkinss, kuru 2003. gadā Memfisas “Grizzlies” izraudzījās ar 27. numuru, ir 2008. gada NBA čempions kopā ar Bostonas “Celtics” vienību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par