Kādreizējais NBA čempions uz ielas pamatīgi piekauj vīrieti (VIDEO)

Ērls
Ērls "J.R." Smits | Foto: AP Photo/Scott R. Galvin, File

2016. gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempions Ērls “J.R.” Smits uz ielas pamatīgi piekāvis kādu vīrieti, liecina medija “TMZ Sports” video.

Vīrietis pašreizējo ASV protestu laikā apskādēja Smita auto, bet basketbolists to pamanīja un gribēja viņam atriebties, izdarot vairākus spēcīgus sitienus.

ASV šobrīd ir krīzes situācijā, jo notiek neskaitāmi protesti, kas saistīti ar rasismu un neseno Džordža Floida nāvi, kad kāds policists viņu nosmacēja ar savu ceļgalu.

34 gadus vecais Smits ar vīrieti izrēķinājies tādēļ, ka viņš nodarījis bojājumus basketbolista auto.

“Viens sasodīts baltais puisis nezināja, ko dara un sabojāja manam auto stiklu,” pēc incidenta skaidroja Smits. “Es viņu noķēru un sadevu pa pakaļu, jo viņš apzināti bojāja manu auto. Viņš laikam nezināja, kura cilvēka mašīnu bojā.”

Smits savas karjeras laikā spēlējis tādās komandās kā Ņūorleānas “Hornets” (tagad – “Pelicans”), Denveras “Nuggets”, Ņujorkas “Knicks” un Klīvlendas “Cavaliers”.Viņš aizvadījis 961 regulārā čempionāta spēli, vidēji gūstot 12,6 punktus, kamēr 130 “play-off” mačos viņam ir vidēji 11,3 punkti.

Smits ir 2016. gada NBA čempions kopā ar Klīvlendas “Cavaliers” vienību un 2013. gada NBA labākais “sestais spēlētājs”.

Šajā sezonā veterāns nespēlē NBA, bet tās laikā atrādījās Losandželosas “Lakers” komandai, kura līgumu tā arī nepiedāvāja. Tāpat Smits šosezon izteicās, ka ir labāks par 85% pašreizējo NBA spēlētāju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par