Kādreizējais NBA spēlētājs: Duranta vietā, es vēlētos pievienoties Porziņģim un Dončičam

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Dallas Mavericks

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas () basketbolists Braiens Skalabrīni podkāstā “Ben and Skin” izteicies, ka viņam nav saprotams, kādēļ Dalasas “Mavericks” komanda neizskan kā potenciālā nākamā pieturvieta līgas superzvaigznēm, kuras gaidāmajā vasarā kļūs par brīvajiem aģentiem.

“Tas nešķiet loģiski. Dalasa ir fenomenāla pilsēta, bet komanda pieder fenomenālam īpašniekam. Viņi labi apgājās ar savu superzvaigzni Dirku Novicki. Nesaprotu, kadēļ Dalasa netiek pieminēta šajās sarunās,” sacīja 2008.gada NBA čempions Bostonas “Celtics” rindās.

Gaidāmajā vasarā par brīvajiem aģentiem kļūs tādas līgas superzvaigznes kā Kavai Lenards no Toronto “Raptors”, no Goldensteitas “Warriors” un Kairijs Ērvings no Bostonas “Celtics”.

Medijos bieži izskan, ka šie basketbolisti varētu doties uz tādām komandām: Ņujorkas “Knicks”, Bruklinas “Nets”, Losandželosas “Clippers” un citām, bet “Mavericks” pieminēta netiek.

Dalasas komandas vadība var domāt par brīvo aģentu piesaisti, jo, pateicoties maiņas darījumiem, ir atbrīvojusi vietu zem algu griestiem vismaz 31 miljona dolāru lielumā.

“Ja es būtu tāda mēroga brīvais aģents kā Kevins Durants un varētu pievienoties Porziņģim un Dončičam – es noteikti šādu variantu izskatītu,” piebilda Skalabrīni.

Duranta vārds visaktīvāk ticis saistīts ar pievienošanos Porziņģa bijušajai vienībai Ņujorkas “Knicks”.

Porziņģis šo sezonu izlaida ceļgala krustenisko saišu plīsuma dēļ, bet paredzams, ka rudenī latvietis atgriezīsies laukumā. Šis gads gan viņam bijis trauksmains, jo ziemā viņš no Ņujorkas “Knicks” tika aizmainīts uz “Mavericks”, pēc tam viņu apsūdzēja izvarošanā, bet vēl nesen viņš dzimtajā Liepājā iesaistījās kautiņā.

Jau ziņojām, ka janvāra beigās latvietis kopā ar Kortniju Lī, Timu Hārdeveju un Treju Bērku iespaidīgā maiņas darījumā tika nosūtīti uz Dalasas “Mavericks”, bet uz Ņujorkas “Knicks” devās Deandrē Džordans, Deniss Smits, Veslijs Metjūzs un divas nākotnes drafta izvēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par