Kādreizējais Porziņģa komandas biedrs: Kristaps ir lielisks cilvēks

Lenss Tomass, sportazinas.com
Lenss Tomass | Foto: NY Post

Kādreizējais latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa komandas biedrs Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” rindās Lenss Tomass izteicies, ka nevēlas ticēt pēdējo dienu laikā izskanējušajai informācijai.

Jau iepriekš vēstīts, ka Latvijas basketbolists un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” uzbrucējs apsūdzēts kādas sievietes izvarošanā pērnā gada sākumā, tomēr latvieša pārstāvji kategoriski to noliedz.

“Es nezinu detaļas un man tās nemaz neinteresē,” medijam “The New York Post” izteicās Tomass. “Viņš ir lielisks cilvēks un nevēlos domāt, ka viņš ir izdarījis kaut ko tādu it īpaši tādā gadījumā, ja tā nav patiesība. Cenšos apzināti nelasīt ziņas par šo situāciju un ar Porziņģi kādu laiku neesmu runājis. Domāju, ka viņa telefons šobrīd ir karsts.”

Tikmēr citam “Knicks” spēlētājam Damjenam Dotsonam 2014. gadā bija līdzīgas likstas, jo viņš bija iekļuvis izvarošanas skandālā Oregonas Universitātē, tomēr viņš sodu par to nesaņēma.

“Visi zina manu situāciju un to, kas notika. Es nemēģinu to noliegt un man nācās iziet cauri līdzīgam periodam pirms debijas NBA un sākotnēji, kad šeit nonācu. Es nevaru komentēt Porziņģa situāciju, jo viņu cienu,” sacīja Dotsons.

Savukārt cits kādreizējais Porziņga komandas biedrs Mario Hezonja atzina, ka nav runājis ar latvieti kopš viņš tika aizmainīts. “Protams, jūtu viņam līdzi, bet neesam runājuši kopš brīža, kad viņš tika aizmainīts.”

Porziņģa advokāts Rolands Riopells iepriekš sievieti nosauca par morāli nestabilu, lai gan viņa esot gaiša personība. Sieviete par notikušo ziņojusi vien vairāk nekā gadu vēlāk, jo Porziņģis neesot samaksājis iepriekš atrunāto naudas summu par klusēšanu, kas bija 68 000 dolāru (60 600 eiro) un kas būtu nosegusi it kā cietušās sievietes brāļa studiju izmaksas.

Iepriekš ESPN publicēja informāciju, ka Porziņga maiņas darījuma laikā “Knicks” esot informējusi “Mavericks” par šo situāciju, taču medijs “The Dallas Morning News” saņēma informāciju, ka šajās sarunās netika izmantots vārds “izvarošana”, bet gan “izspiešana”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par