Kādreizējais Rudņeva komandas biedrs atkārto iespaidīgu rekordu, Štutgarte 92. minūtē saglabā vietu bundeslīgā

14/05/2022 18:29
Antonī Modests

Kādreizējais Latvijas futbolista Artjoma Rudņeva komandas biedrs Antonī Modests atkārtojis iespaidīgu Vācijas bundeslīgas rekordu. Proti, franču futbolists šosezon guvis 10 vārtus ar galvu, atkārtojot Kevina Kuranji iespēto 2006./07. gada sezonā “Schalke 04” sastāvā.

Modesta pārstāvētā “Koln” šajā spēlē cieta zaudējumu ar 1:2 pret “Stuttgart”, kas uzvaru izrāva otrā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē, dramatiskā izskaņā vārtus gūstot Vataru Endo. Šis gols nodrošināja Štutgartei palikšanu bundeslīgā arī nākamsezon.

34 gadus vecais uzbrucējs Modests šosezon “Koln” sastāvā izcēlies ar 20 goliem, kas ir dalīti ceturtais labākais rādītājs turnīrā, jo tikpat vārti ir arī “Leipzig” spēlētājam Kristoferam Nkunkū. Šodienas mačā pret “Stuttgart” Modests guva komandas vienīgos vārtus, viņa pārstāvētajam klubam sezonu noslēdzot ar neveiksmi.

Modests īsu brīdi spēlēja kopā ar kādreizējo Latvijas futbolistu Rudņevu, abiem 2016./17. gada sezonā cīnoties Ķelnes vienības rindās. Modestam šī ir viena no karjeras rezultatīvākajām sezonām, jo viņš visos turnīros kopumā guvis 22 vārtus. Vairāk golus viņš iekrāja vien 2017. gadā, toreiz 27 reizes pārspējot pretinieku vārtsargus.