Kādreizējais “Žalgiris” treneris nokļuvis slimnīcā

Kādreizējais Lietuvas basketbola milža galvenais treneris Aleksandrs Trifunovičs piedzīvojis sirdstrieku un nonācis slimnīcā Serbijas galvaspilsētā Belgradā. 

Bosnijas un Hercegovinas basketbola līgas komandas AleksandrovacasIgokea” stūrmanis sirdstriekas brīdī paspējis sazināties ar bijušo serbu spēlētāju Vuku Radinojeviču. 

Pašlaik 52 gadus vecais serbu speciālists atrodas mediķu uzraudzībā un nav skaidrības, cik ilgs laiks viņam vēl būs jāpavada slimnīcā. 

Trifunovičs trenera karjeru uzsāka 2002./2003. gada sezonā, kad stājās pie Serbijas kluba Belgradas “Crvena Zvezda” stūres. Pēc vienas sezonas viņš tika pazemināts amatā un kļuva par galvenā trenera asistenta, taču vēl pēc sezonas atgriezās iepriekšējā amatā. 

Turpinājumā viņš divas sezonas vadīja Viļņas “Lietuvas Rytas” vienību, bet turpinājumā vadījis tādas komandas kā Grieķijas klubu Atēnu “Panionios“, Krievijas vienību Sanktpēterburgas “Spartak”, Lietuvas grandu Kauņas “Žalgiris“, Kazahstānas komandu “Astana”, Turcijas klubus “Yesilgiresun Belediye” un “Karsıyaka Basket“. 

Karjeras laikā ar “Žalgiri” viņš kļuva par Lietuvas čempionu, kausa ieguvēju un Baltijas līgas uzvarētāju. Vienu reizi viņam tas izdevies arī ar “Lietuvos Rytas” vienību. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par