Kādreizējam “Barcelona” futbolistam pamatīgas nepatikšanas dzimtenē

Arda Turans, sportazinas.com
Arda Turans (pa kreisi) | Foto: Arif Hüdaverdi Yaman - Anadolu Ajansı

Spānijas grandam “Barcelona” piederošais Turcijas pussargs Arda Turans saņemis tiesas lēmumu, kas paredz divu gadu un astoņu mēnešu brīvības atņemšanu, ja viņš nākamo piecu gadu laikā pārkāps likumu.

Pussargs, kurš šobrīd no Barselonas granda izīrēts Turcijas spēcīgākās līgas klubam Stabulas “Basaksehir”, iepriekšējā gadā iekulās skandālā kādā no Stambulas naktsklubiem.

30 gadus vecajam futbolistam izcēlās konflikts ar turku dziedātāju Berkaju Sahinu, kura sievai Turans bija pievērsies pastiprinātu uzmanību. Abi vīrieši iesaistījušies kautiņā, kura rezultātā Turans dziedātājam salauzis degunu.

Vēlāk Turans devies uz slimnīcu atvainoties, izvelkot šaujamieroci un sniedzot to cietušajam, lai tas uz futbolistu izdara šāvienu. Turans cietušajam teicis, ka nav zinājis, ka sieviete bijusi dziedātāja sieva. Sahins no ieroča atteicies, bet Turans raidījis šāvienu grīdā.

Turans notiesāts par nelegālu ieroču glabāšanu un nodarījumu, kas cietušajā radījis bailes un paniku.

“Basaksehir” kluba vadība pavēstīja, ka par notikušo Turanu sodījusi ar 440 000 eiro lielu naudas sodu.

Pussargs pēdējos gados zaudējis savu spozmi laukumā. Viņš “Barcelona” rindām pievienojās 2015.gadā, kad par 38 miljoniem eiro pārnāca no Madrides “Atletico”. Barselonas granda rindās Turans aizvadījis 55 spēles, izceļoties ar 15 vārtu guvumiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par