Kāds fans izteicis draudus “Thunder” vadībai par Džordža aizmainīšanu uz “Clippers”

Pols Džordžs, sportazinas.com
Foto: Alonzo Adams/USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Oklahomasitijas “Thunder” saņēmusi draudus no kāda fana, kurš izrādījis nepatiku saistībā ar Pola Džordža aizmainīšanu uz Losandželosas “Clippers”.

Policija uzsākusi izmeklēšanu saistībā ar kāda fana izteiktiem draudiem “Thunder” komandas vadībai par Džordža aizmainīšanu. Līdzjutējs esot nosūtījis divas balss ziņas “Thunder” vadībai, kurās izteicis nāves draudus.

Vīrietis, kurš sevi dēvējis par Virdžīnijas iedzīvotāju, izteicies, ka uzspridzinās visu Oklahomasitiju, ja kādreiz dosies uz pilsētu.

Līdzjutējs teica: “Jūs aizmainījāt Džordžu, bet paturējāt Reimondu Feltonu un Andrē Robersonu. Vai jūs nemīlējāt Raselu Vestbruku? Es vēlos visus nogalināt.”

Fans apvainoja “Thunder” galveno treneri Billiju Donavanu, kā arī izteica draudus komandas ģenerālmenedžerim Semam Presti.

Jau ziņojām, ka Losandželosas “Clippers” no Oklahomasitijas “Thunder” maiņas darījuma rezultātā ieguva uzbrucēju Polu Džordžu. Losandželosas vienība šķīrās no piecām pirmās kārtas drafta izvēlēm, kā arī Itālijas uzbrucēja Danilo Galinari un jaunā saspēles vadītāja Šaja Džildžeosa Aleksandra.

Tāpat uz “Clippers” komandu pārcēlās arī Lenards, kurš aizvadītajā sezonā aizveda Toronto “Raptors” līdz komandas vēsturē pirmajam čempiontitulam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par