Kāds futbola līdzjutējs iegrābjas reportieres krūtī un noskūpsta viņu (VIDEO)

21/06/2018 12:43

FIFA Pasaules kausa finālturnīrs kārtējo reizi izcēlies gan ar kolorītiem līdzjutējiem, gan skaistām televīzijas reportierēm. Tā interesants atgadījums piemeklējis Vācijas kanāla “Deutsche Welle” žurnālisti Hulietu Terānu.

Pirms kādas no spēlēm pie reportieres tiešraides laikā Krievijas galvaspilsētā Maskavā pieskrēja Krievijas futbola izlases līdzjutējs ar bļāvienu ”Krievija – čempione!” Terāna gan nesamulsa un spēja turpināt tiešo reportāžu.

https://www.instagram.com/p/BkDMyupDFqv/?taken-by=juliethgonzaleztheran

Tā nav pirmā reize, kad šā čempionāta laikā Terāna ir tikusi apbrīnota no futbola līdzjutējiem – Saranskā pirms spēles starp Kolumbijas un Japānas izlasēm (1:2) viņu ielenca vairāki kolumbiešu līdzjutēji.

https://www.instagram.com/p/BkNHdjmDs6u/?taken-by=juliethgonzaleztheran

Pasaules kausa finālturnīrs šovakar turpināsies ar trim spēlēm – Dānija spēkosies ar Austrāliju, Francija cīnīsies ar Peru, bet noslēgumā Argentīna spēlē pret Horvātiju centīsies izcīnīt pirmo uzvaru.

Pieslēgties

Dienas fokusā

09/03/2021 08:07

Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0,…