Kaislību pilnā mačā Mančestras “United” nespēj uzvarēt mazākumā spēlējušo “Bournemouth” (+VIDEO)

04/03/2017 18:54

Mančestra (Anglija), 4.marts, LETA. Titulētais Mančestras “United” futbola klubs sestdien kaislībām pilnā Anglijas premjerlīgas mačā savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:1) ar “Bournemouth” vienību, kas visu otro puslaiku bija mazākumā.

Mančestras klubam šis mačs iesākās diezgan veiksmīgi, jo 23.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja argentīnietis Markoss Roho, kurš līdz šim titulētās komandas sastāvā premjerlīgā vārtus nebija guvis. Tomēr 40.minūtē “Bournemouth” panāca izlīdzinājumu, jo 11 metru soda sitienu pēc Fila Džounsa pārkāpuma realizēja Džošua Kings.

Šajā mačā komandas brīžiem izcēlās ar nesportisku spēli, turklāt pirmajā puslaikā Mančestras “United” uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs izvairījās no sarkanās kartītes. Vienā no epizodēm zviedram pēc sadursmes gandrīz uz galvas uzkāpa pretinieku komandas futbolists Tairons Mingss, bet brīdi vēlāk Zviedrijas futbolists, cīnoties par bumbu, ar elkoni iesita viņam pa seju. Ibrahimovičs jau pirms tam bija saņēmis dzelteno kartīti un atkārota tās saņemšana nozīmētu priekšlaicīgas spēles beigas.

Tā vietā Zviedrijas futbolists pēc ilgas skaidrošanās ar tiesnesi tika cauri sveikā, taču vēlāk sankcijas varētu piespriest Anglijas Futbola asociācija. Būdams neapmierināts par Ibrahimoviča rīcību pret Mingsu, “Bournemouth” spēlētājs Endrū Sarmens uzreiz pēc pieminētās epizodes nogrūda rezultatīvo Mančestras “United” uzbrucēju uz zemes, par ko saņēma savu otro dzelteno kartīti un sekojošu noraidījumu.

Līdz ar to “Bournemouth” visu otro puslaiku aizvadīja mazākumā.

Otrajā puslaikā joprojām abas komandas izcēlās ar asu spēli, turklāt 72.minūtē 11 metru soda sitienu nerealizēja Ibrahimovičs, kā arī turpinājumā tikt pie uzvaras Mančestras klubam neizdevās.

Premjerlīgas kopvērtējumā līderei Londonas “Chelsea” ir 63 punktus 26 mačos un tā par desmit punktiem apsteidz tuvāko sekotāju Totenhemas “Hotspur”. Tikmēr trešo vietu ar 52 punktiem 25 spēlēs ieņem Mančestras “City”.

Uzreiz aiz pirmā trijnieka ar 50 punktiem ir Londonas “Arsenal”, kamēr pa 49 punktiem iekrājušas “Liverpool” un Mančestras “United”.