Kalašņikova vadītais klubs izkrīt no Igaunijas spēcīgākās līgas

Dmitrijs Kalašņikovs
Dmitrijs Kalašņikovs | Foto: twitter.com/alex_ch3/status/1290229208795344904

Latvijas futbola speciālista Dmitrija Kalašņikova vadītā Tallinas “Kalev” otrdien Igaunijas čempionāta pirmspēdējās kārtas spēlē spēkojās neizšķirti, ar ko nebija gana, lai noturētu vietu spēcīgākajā līgā.

Lai pilnvērtīgi varētu noslēgt čempionātu, Igaunijas Futbola asociācija 6.novembrī mainīja sezonas noslēguma izspēles kārtību, kas paredz savās starpā spēlēt 1.-4., 5.-6. un 7.-10.vietu ieguvējām. Šīs trīs kārtas tiks izspēlētas no 22.novembra līdz 6.decembrim.

Pēdējā vietā esošā “Kalev” otrdien viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar “Narva”.

Uzvara šajā deulī “Kalev” vēl dotu iespēju par vietas saglabāšanu cīnīties 28.novembra mačā ar “Kuressaare”, kas otrdien viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja Tallinas “Legion”, iekrājot četru punktu pārsvaru pār “Kalev”.

“Kalev” šo sezonu noslēgs pēdējā, desmitajā, pozīcijā un nākamgad būs spiesta spēlēt līmeni zemāk.

Pirmā puslaika 28.minūtē Hannes Aniers vadībā izvirzīja “Kalev”, bet Aleksandrs Zakarļuka otrā nogriežņa devītajā minūtē panāca 1:1.

Jau novembra sākumā par Igaunijas čempioni tika kronēta Tallinas “Flora” vienība, kas tādējādi ieguva tiesības nākamsezon spēlēt UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā.

“Flora” komanda par Igaunijas čempioni kļuvusi 13 reizes un pēdējos divus gadus pēc kārtas. Šogad “Flora” uzvarēja arī Igaunijas kausa izcīņā, šo trofeju iegūstot astoto reizi vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par