Kalašņikovs atrod jaunu darbu Igaunijā

Dmitrijs Kalašņikovs, sportazinas.com
Dmitrijs Kalašņikovs | Foto: Narvas "Trans"

Latvijas speciālists ceturtdien kļuvis par Igaunijas augstākās futbola līgas komandas “FC Kuressaare” galveno treneri, ziņo klubs.

36 gadus vecajam Kalašņikovam pārņemot komandas vadības grožus, bijušais kluba galvenais treneris Jans Važinskis tagad vadīs dublieru komandu.

“Tā kā vairums mūsu komandas futbolistu atrodas Tallinā un tikai nedaudzi – Sāmsalā, nav pareizi, ka galvenais treneris nepiedalās treniņprocesā un neredz spēlētājus. Turklāt komandai ir pievienojušies daudzi jauni futbolisti, kuriem blakus nepieciešams pieredzējis speciālists,” izmaiņas argumentēja kluba izpilddirektors Mario Prūls.

Prūls savu izvēli pamatoja ar to, ka Latvijas speciālista iepriekš vadītā Narvas “Trans” spēlēja labi un arī rezultāti bijuši labi. “Komandai priekšā ir svarīga fāze, Kalašņikovam ir pieredze, un mēs ticam un uzticamies viņam, ka mēs spēcīgākajā līgā būsim arī nākamgad,” pauda kluba izpilddirektors.

Treneris tikmēr norādīja, ka tik daudz negrib runāt, kā uzreiz ķerties pie darba: “Pirmā spēle ir jau piektdien, un tik ātri neko nevar izmainīt. Tāpēc varu tikai cerēt, ka vīri būs motivēti,” bilda Kalašņikovs. “Vēl nekad turnīra tabulas lejasgalā Igaunijā nav bijusi tik saspringta situācija (četras komandas šķir tikai divi punkti), visas komandas ir motivētas un ar labiem spēlētājiem. Tas ir mans darbs – palīdzēt Kuresāres klubam sekmīgi pabeigt sezonu. Mums jācīnās katrā spēlē kā kausa finālā un jādara viss, ko varam.”

Pirms “Trans” trenēšanas Kalašņikovs Latvijā vadīja šādus klubus: “Spartaks”, “Jelgava”, “1625 Liepāja” un “Liepājas Metalurgs”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par