“Kalev/Cramo” nobīstas un Kambalas atvadu mačā nepiesaka “kausli” Lūisu

Kaspars Kambala, sportazinas.com
Kaspars Kambala "Jūrmalas" kluba treniņā Foto: Edijs Pālens/LETA

Kā liecina Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) dati, šīs dienas “OlyBet” Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta spēlē starp Tallinas “Kalev/Cramo” un “Jūrmala/Betsafe” igauņu komanda nav pieteikusi Ševonu Lūisu, kurš iepriekš izcēlās ar agresīvām darbībām abu vienību pirmajā sezonas savstarpējā spēlē.

Spēles tiešraide vērojama ŠEIT.

Iepriekšējā komandu savstarpēju duelī vairāki basketbolisti tika izraidīti no zāles, turklāt mača sākumā igauņu komandas basketbolists Lūiss rupji iesita Uģim Pinetem. Abu komandu duelis 27. decembrī noslēdzās ar 103:84 Igaunijas čempiones labā.

Igaunijas puse piesprieda Lūisam tikai trīs spēļu diskvalifikāciju un 500 eiro naudas sodu. Ar to nebija apmierināts Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins, kurš pauda, ka ir jāpalielina naudas soda apmērs līdz 5000, kā arī rakstīja, ka pret huligānismu basketbola laukumā nedrīkst būt iecietības. Kritiku tviterī pauda arī vienības galvenais treneris Mārtiņš Gulbis.

Pēc tam jūrmalnieki pastiprinājās un Kambalu un bija skaidrs, ka tas ir drīzāk mārketinga triks, nevis reāls pienesums komandai sportiskajā ziņā.

Skatītāji, protams, labprāt būtu redzējuši Kambalas un Lūisa iziešanu laukumā aci pret aci, tomēr šoreiz tam nebūs lemts notikt.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par