“Kalev/Cramo” Maskavā pabiedē vareno CSKA

04/12/2017 22:18
Serhio Rodrigezs, Sportazinas.com

Šodien tālu no sensācijas nebija Tallinas “Kalev/Cramo” vienība, kas VTB Vienotās līgas ietvaros negaidīti sīvā cīņā izbraukumā piekāpās vairākkārtējai līgas čempionei Maskavas CSKA ar rezultātu 100:108.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā un “Kalev/Cramo” tās sākumā bija nedaudz veiksmīgāki. Tiesa gan, pirmo desmitminūti tik un tā ar viena punkta starpību uzvarēja CSKA. Ja varēja likties, ka maskavieši ieslēgs citus ātrumus otrajā ceturtdaļā, tad tā nenotika – Igaunijas klubs veica astoņu punktu izrāvienu, ko noturēja un puslaika pārtraukumā jau tieši “Kalev/Cramo” bija izvirzījusies vadībā.

Otro puslaiku CSKA iesāka daudz apņēmīgāk un ieguva jau deviņu punktu pārsvaru. Tiesa, igauņi nebija gatavi padoties un dodoties noslēdzošajā spēles nogrieznī jau vadība tika atgūta. Ilgu laiku arī ceturtajā ceutrdaļā Tallinas klubs bija vadībā, taču pateicoties diviem tālmetieniem CSKA panāca neizšķirtu 80 pret 80. Arī turpinājumā bija vērojama rezultatīva spēle, bet “Kalev/Cramo” vairs nepietika spēka pēdējai ofensīvai un nācās atzīt pretinieku pārākumu ar 100 pret 108.

Rezultatīvākais spēlētājs CSKA rindās bija no NBA pārnākušais spānis Serhio Rodrigezs, kura kontā 19 punkti un sešas rezultatīvas piespēles, bet viņam palīdzēja arī amerikānis Korijs Higinss, kam 18 punkti. Tallinas kluba rindās rezultatīvākais vīrs bija bulgārs Branko Mirkovičs, kurš guva 18 punktus un izpildīja deviņas rezultatīvas piespēles partneriem.

CSKA aizvadītajos astoņos mačos zaudējumu rūgtumu vēl nav izjutusi, atrodotos līgas kopvērtējuma līderos, savukārt “Kalev/Cramo” izcīnījusi vienu panākumu astoņās spēlēs.