Kalniņa “Jokerit” izlaiž uzvaru pret Ozoliņu un “Torpedo”, Skudras vadītā “Traktor” piekāpjas čempionei

19/10/2019 19:34

Latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Helsinku “Jokerit” sestdien izsēja divu vārtu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu.

Somijas klubs savā laukumā ar 3:4 (2:1, 1:0, 0:2, 0:1)  papildlaikā piekāpās ŅižņijnovgorodasTorpedo” komandai, kur kā galvenā trenera Davida Nemirovska asistents strādā Sandis Ozoliņš. Šoreiz “Jokerit” vārtos stājās Kalniņa konkurents Anti Niemi.

Maču veiksmīgāk iesāka “Torpedo” hokejisti, kuri jau pirmās trešdaļas trešajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu – precīzs bija Antons Šenfelds. Divas minūtes vēlāk mājinieki rezultātu izlīdzināja, kad ar vārtu guvumu izcēlās Veli-Mati Savinainens. Pirmā perioda izskaņā “Jokerit” vadībā izvirzīja Braiens O’Nīls.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Džons Normans panāca jau 3:1. Trešā perioda 15. minūtē vēlreiz skaitlisko vairākumu realizēja “Torpedo” – vārtus guva Mihails Varnakovs. Divas minūtes vēlāk Georgijs Mišarins jau panāca līdzsvaru uz tablo – 3:3. Papildlaikā uzvaru viesiem nokārtoja Kvintons Haudens.

Citā mačā Pētera Skudras vadītā Čeļabinskas “Traktor” ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās esošajai KHL čempionei Maskavas CSKA. Otrā perioda ievadā Ivans Telegins guva pirmos vārtus, bet trešajā periodā vēl pa vārtu guvumam pievienoja Jirži Sekačs un Mihails Grigorenko.

KHL regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Maskavas CSKA – Čeļabinskas “Traktor” 3:0 (0:0, 1:0, 2:0);

Helsinku “Jokerit” – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 3:4 (2:1, 1:0, 0:2, 0:1) – pagarinājumā;

Ufas “Salavat Yulaev” – Kazaņas “Ak Bars” 3:1 (0:0, 2:1, 1:0);

Pekinas “Kunlun Red Star” – Maskavas “Dynamo” 1:2 (1:1, 0:0, 0:1);

Vladivostokas “Admiral” – Čerepovecas “Severstal” 5:3 (1:1, 1:2, 3:0).