Kalniņa komandas biedrs: Slovēnijā neskatās, kurā līgā spēlē izlases hokejists

24/07/2023 11:51
Nokopēts
Jans Drozgs

Slovēnijas izlases uzbrucējs Jans Drozgs atklājis, ka šīs valsts hokeja federācija neiebilst pret hokejistu spēlēšanu Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

Pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai pagājušā gada februārī, vairāku Eiropas valstu hokeja federācijas paziņojušas, ka šo valstsvienību rindās nav gaidīti spēlētāji un treneri, kuri turpinās pārstāvēt KHL klubus. Starp šīm valstīm ir Čehija, Slovākija, Zviedrija, Somija un Latvija.

Drozgs jau otro sezonu pavadīs Habarovskas “Amur” kopā ar Latvijas vārtsargu Jāni Kalniņu. Atšķirībā no ripu ķērāja, kuram valstsvienības durvis nu ir ciet, Drozgs šī gada pasaules čempionātā pārstāvēja Slovēnijas izlasi.

“Slovēnijā cenšas nepolitizēt sporta jautājumus, federācija spēlēt izlasē atļauj visiem. Ja es gribu spēlēt KHL, vai, piemēram, Kanādā, ar to nav problēmu. Izvēloties hokejistus nacionālajai komandai, mums neskatās, vai es spēlēju Krievijā, vai arī kaut kur citur. Pēc līguma pagarināšanas ar “Amur” man nebija pamata komunicēt ar federāciju. Tā atbalsta hokejistu spēlēšanu KHL, jo tā ir laba spēļu prakse,” teica Drozgs.

Čehijas izlasē neiekļuvušais uzbrucējs dodas uz KHL

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
1.5
5
4.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām