Kalniņa liktenis nav skaidrs, “Amur” gaida pārejas apstiprināšanu no IIHF

24/08/2022 17:06
Nokopēts
Jānis Kalniņš

Krievijas žurnālists Rodions Vlasovs portālā “Championat” publicētajā rakstā atklājis, ka Jāņa Kalniņa liktenis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Habarovskas “Amur” joprojām nav skaidrs.

“Kluba ģenerāldirektors saglabā optimismu un sagaida drīzu pārejas apstiprināšanu no Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF). Taču nesen IIHF prezidents Liks Tārdifs teica, ka to spēlētāju likteni, kuri izlems spēlēt Krievijā, lems vietējās federācijas. Kaut kā neticas, ka latvieši pēkšņi izdarīs dāvanu KHL,” uzrakstīja Vlasovs.

Pagājušajā nedēļā citā Krievijas portālā “Sport24” parādījās baumas, ka Latvijas hokeja federācija (LHF) tomēr atkāpusies Kalniņa jautājumā un apstiprinājusi viņa pāreju, taču “sportazinas.com” no LHF noskaidroja, ka šī informācija neatbilst patiesībai.

Iepriekš ziņots, ka “Amur” pavēstīja par to, ka gaidāmajā sezonā komandas vārtus sargās latviešu vārtsargs Kalniņš. Ņemot vērā izmaiņas Sporta likumā, līdz ar šo pāreju ripu ķērājs vairs nevarēs pārstāvēt Latvijas izlasi. Pamatojoties uz likumu, Latvijas hokeja federācija (LHF) nav akceptējusi šo pāreju IIHF sistēmā, taču gala lēmums tāpat piederēs IIHF.

Lai arī Kalniņš augusta sākumā ieradās Habarovskā, pēdējā laikā kluba mājaslapā par viņu nekas nav minēts.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.2
-
3.75
2.55
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām