Kalniņa meistarība ļauj “Jokerit” izcīnīt divus punktus Maskavā

30/09/2019 22:02

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Helsinku “Jokerit” pateicoties Jāņa Kalniņa sniegumam overtaimā apspēlēja Maskavas “Dynamo” ar 2:1, bet Boba Hārtlija vadītā “Avangard” vienība tika galā ar Magņitogorskas “Metallurg” pretestību – 3:2.

Maskavā vietējā “Dynamo” ar Miku Indraši uzņēma “Jokerit”. Komandas vārtus sargāja Jānis Kalniņš un tieši latvietis kļuva par vienu no mača varoņiem, atvairot 36 no 37 metieniem pa saviem vārtiem, palīdzot “Jokerit” svinēt otro uzvaru pēc kārtas – 2:1 papildlaikā

Indrašis spēlēja ceturtajā maiņā, sev atvēlētajās 17:52 minūtēs atzīmējoties ar pieciem metieniem pa Kalniņa sargātajiem vārtiem.

Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” vienība savā laukumā pārspēja Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:1, sagādājot pretiniekiem ceturto zaudējumu pēc kārtas. Pirmajā periodā rezultātu atklāja mājinieku uzbrucējs Teilors Beks, bet vēl divas ripas viesu vārtos ielidoja pēc Sergeja Šumakova metieniem.

12 minūtes pirms sirēnas Vladimirs Galuzins samazināja deficītu līdz 3:1, bet mača izskaņā Ēriks O’Dels panāca 3:2, taču Magņitogorskai pietrūka laika, lai gūtu arī trešos vārtus, “Avangard” svinot septīto uzvaru 11 spēlēs.

Citos mačos Vladivostokas “Admiral” pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Novosibirskas “Sibir” un iekļuva Austrumu konferences astoņniekā, Kazaņas “Ak Bars” ar 3:2 pārspēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”, bet Nursultanas “Barys” ar 2:5 atzina Pekinas “Kunlun” pārākumu.