Kalniņa pārstāvētā “Jokerit” gandrīz izlaiž trīs vārtu pārsvaru

13/02/2020 18:39

Vēl vienu uzvaru Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šosezon izcīnījusi Helsinku “Jokerit”, izbraukumā pārspējot Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 4:3. Viesu vārtus sargāja Jānis Kalniņš.

Pēc diviem periodiem “Jokerit” bija vadībā ar 3:0. Desmit minūtes pirms sirēnas mājinieku uzbrucējs Brukss Meiseks samazināja deficītu līdz 3:1, uz ko Helsinku komanda atbildēja ar Braiena O’Nīla vārtu guvumu trīs minūtes pirms pamatlaika beigām.

Tomēr mierīgi noslēgt spēli viesiem neizdevās, jo pēdējā minūtē Kalniņa sargātajos vārtos ielidoja vēl divas ripas. Latviešu vārtsargs atvairīja 23 no 26 metieniem. “Jokerit” līdz ar šo uzvaru nostiprinājās KHL Rietumu konferences trešajā vietā ar 79 punktiem 57 spēlēs.

Citā mačā divu latviešu hokejistu pārstāvētā Maskavas “Spartak” arī izbraukumā ar 5:2 sagrāva Ufas “Salavat Yulaev”. Mārtiņš Karsums šodien nespēlēja, bet Kaspars Daugaviņš viņam atvēlētajās 16:43 minūtēs palika bez punktiem, izdarot divus metienus pa vārtiem,

Ar 72 punktiem 57 spēlēs “Spartak” ieņem piekto vietu Rietumos.

Pekinas “Kunlun Red Star” ar 1:2 zaudēja Čerepovecas “Severstal”. Ķīnas komandas pieteikumā bija iekļauts Gunārs Skvorcovs, kurš laukumā pavadīja 10:19 minūtes un bloķēja vienu metienu. Ar 56 punktiem 59 cīņās “Kunlun Red Star” joprojām ieņem septīto vietu Austrumos.

Tikmēr uzvarētāju rindās 17:38 minūtes nospēlēja aizsargs Artūrs Kulda. Viņš vienu reizi meta pa vārtiem, divas reizes stājās ripas ceļā un trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu. Čerepovecas komandai ir 50 punkti 57 mačos, kas šo vienību ierindo desmitajā pozīcijā Rietumos.

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru kolektīvā zaudēja Sanktpēterburgas SKA ar 2:3, piedzīvojot sesto neveiksmi pēdējās septiņās cīņās. “Torpedo” saglabā astoto pozīciju Rietumos ar 58 punktiem 57 spēlēs.

Savukārt Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” vienība pieveica Vladivostokas “Admiral” ar 5:2. Komandas kontā ir 82 punkti 58 mačos, tā ir Austrumu vicelīdere.