Kalniņš tiek nomainīts “Jokerit” zaudējumā, “Dynamo” bez Indraša “iznīcina” “Severstal”

19/12/2019 21:23

Ceturtdien latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš nespēja glābt sevis pārstāvēto Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Helsinku “Jokerit” no zaudējuma.

“Jokerit” savās mājās ar 4:5 (2:1, 1:2, 1:1, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” hokejistiem.

Kalniņš tika nomainīts otrā perioda 13.minūtē, kad pretinieki nepilnu divu minūšu laikā no 1:2 bija panākuši 3:2. Vārtos stājās Anti Niemi, kurš turpinājumā ielaida vienus vārtus, kamēr mājinieki atspēlējās un panāca 4:4. Papildlaikā vārti netika gūti un dueļa uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienu sērijā.

Citā mačā Maskavas “Dynamo” bez uzbrucēja Mika Indraša savā laukumā ar 8:1 (1:1, 4:0, 3:0) sagrāva Čerepovecas “Severstal”.

Maskaviešu rindās ar trim vārtiem izcēlās Daniils Tarasovs, divus vārtus un divas piespēles sakrāja Dmitrijs Jaškins, bet pa reizei precīzi bija Andre Petersons, Ivans Igumnovs un Andrejs Mironovs. Čerepovecas rindās vienīgos vārtus guva Vladislavs Kodola.

Tikmēr Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” savā laukumā ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Novosibirskas “Sibir”.

KHL regulārā čempionāta ceturtdienas spēļu rezultāti:

Sanktpēterburgas SKA – Maskavas CSKA 0:1 (0:0, 0:0, 0:1);

Omskas “Avangard” – Novosibirskas “Sibir” 3:1 (1:1, 1:0, 1:0);

Kazaņas “Ak Bars” – Ufas “Salavat Yulaev” 2:1 (0:0, 2:1, 0:0);

Maskavas “Dinamo” – Čerepovecas “Severstal” 8:1 (1:1, 4:0, 3:0);

Helsinku “Jokerit” – Jaroslavļas “Lokomotiv” 4:5 (2:1, 1:2, 1:1, 0:0, 2:3) – pēcspēles metienu sērijā;

Maskavas apgabala “Vityaz” – Rīgas “Dinamo” 1:0 (0:0, 0:0, 1:0);

Čeļabinskas “Traktor” – Habarovskas “Amur” 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:2) – pēcspēles metienu sērijā;

Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Ņižņekamskas “Neftekhimik” 4:3 (2:1, 2:2, 0:0).