Kalniņš atkal lielisks, “Jokerit” trešais panākums pēc kārtas

02/10/2019 22:20

Latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa sniegums ļāva Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Helsinku “Jokerit” pagarināt panākumu sēriju līdz trīs uzvarām.

Kalniņš jau trešo spēli pēc kārtas sāka “Jokerit” vārtos, palīdzot Helsinku vienībai izbraukumā apspēlēt Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 2:1. Latvietis ielaida vienu ripu, atvairot 27 no 28 metieniem.

Kalniņam tā bija septītā spēle “Jokerit” vārtos šosezon. Iepriekšējos sešos mačos viņš atvairījis 91,7% metienu un vidēji mačā ielaidis 2,31 ripas. Ar latvieti vārtos Somijas klubs ticis pie piecām uzvarām, ka arī piedzīvojis divus zaudējumus.

Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” bullīšos atzina Čerepovecas “Severstal” pārākumu ar 1:2. Mača gaitā laukuma saimnieki nonāca iedzinējos ar 0:1, bet astoņas minūtes pirms sirēnas panāca izlīdzinājumu. Papildlaikā vārti netika gūti, savukārt pēcspēles metienu sērijā Maskavas komanda piedzīvoja neveiksmi, neiemetot nevienu no septiņiem bullīšiem.

Šovakar latviešu hokejists spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā. Sev atvēlētajās 17:36 minūtēs Indrašis divas reizes patraucēja “Severstal” vārtsargu, ka arī trīs reizes stājās ripas ceļā pēc pretinieku metieniem. Indrašis bija pirmais “Dynamo” hokejists, kurš izpildīja bullīti, arī nespējot ieraidīt ripu “Severstal” vārtos.

Citos mačos Vladivostokas “Admiral” ar 1:2 zaudēja Novosibirskas “Sibir”, bet Kazaņas “Ak Bars” savā laukumā apspēlēja Sanktpēterburgas SKA ar 2:1, svinot 10. panākumu 12 spēlēs. “Ak Bars” saglabāja pirmo pozīciju Austrumu konferencē.