Kalniņš ielaiž piecas ripas pret “Kunlun Red Star”

11/02/2021 21:02
Jānis Kalniņš

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien atvairīja 26 metienus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, taču Helsinku “Jokerit” savā laukumā piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā. Kalniņš atvairīja 26 no 31 pretinieku metiena spēlē, kurā viņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” mājās ar 4:5 (0:1, 3:2, 1:1, 0:1) piekāpās Pekinas “Kunlun Red Star”.

Pēc nonākšanas zaudētājos ar 0:1, mājinieki 35.minūtē pēc Džona Normena metiena mazākumā izvirzījās vadībā ar 3:1. Tomēr piecas sekundes pirms perioda beigām Lukass Lokhārts panāca 3:3. Mājinieki vēlreiz nonāca zaudētājos 42.minūtē, taču 48.minūtē Braiens O’Nīls panāca 4:4. Uzvaras vārtus viesiem ar komandas pirmo metienu pagarinājumā panāca Ivans Nikolišins, kurš bija precīzs pēc papildlaikā spēlētām divām minūtēm un 23 sekundēm.

Kalniņa komanda ar 63 punktiem 54 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu grupā, bet Pekinas klubs ar 32 punktiem 54 mačos ir pēdējais Austrumos un visā līgā apsteidz vien Rīgas “Dinamo”.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.