Kalniņš palīdz “Jokerit” izcīnīt trešo panākumu pēc kārtas

18/11/2018 18:38

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā mačā trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit”, kas ar rezultātu 4:3 pieveica Jaroslavļas “Lokomotiv”.

“Jokerit” mača pirmos vārtus guva jau 24. sekundē, bet līdz 11. minūtei mājinieki bija ieguvuši divu vārtu pārsvaru – 2:0. Tiesa atlikušajā pirmā perioda laikā “Lokomotiv” spēja atspēlēties un panākt līdzsvaru – 2:2.

Turpinājumā spēlē sekoja līdzīgs scenārijs, “Jokerit” trešā perioda ievadā atgūstot divu vārtu pārsvaru (4:2). Spēles noslēgumā mājinieki nopelnīja 5+20 minūšu sodu, garā mazākuma laikā ielaižot vienus vārtus (3:4), taču turpinājumā savus vārtus noturot neskartus, kas ļāva svinēt uzvaru ar 4:3.

Jānis Kalniņš šovakar atvairīja 30 no 33 pretinieku izdarītajiem metieniem, turpinot lielisku spēļu sēriju. Jāatzīmē, ka iepriekšējos divos “Jokerit” mačos Kalniņš uzvarās pār Čerepovecas “Severstal” (4:0 un 4:0) atvairīja visus pretinieku metienus.

“Jokerit” ar 27 spēlēs izcīnītu 41 punktu KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ir trešajā vietā.

Citā spēlē Sanktpēterburgas SKA ar 2:1 uzveica Magņitogorskas “Metallurg”.