Kalniņš paliek rezervē, “Jokerit” cieš sagrāvi pret CSKA

04/11/2018 19:24

Svētdien Kontinentālās hokeja līgas mačā (KHL) latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” ar 0:5 (2:0; 1:0; 2:0) cieta sagrāvi pret Maskavas CSKA komandu.

Maskavas vienība jau mača 13. minūtē ieguva divu vārtu pārsvaru, liekot noprast, ka Helsinku vienībai šī nebūs viegla spēle. Turpmākajos periodos CSKA pārsvaru tikai palielināja, savus vārtu atstājot neskartus.

“Jokerit” rindās Jānis Kalniņš palika rezervē, kamēr Raiens Zapolskis atsargāja 31 no 36 pretinieku metieniem. 13 mačos, kuros Kalniņš sargājis vārtus, viņš atvairījis 91,8% metienu, vidēji ielaižot 2,41 ripu.

Uzvarētājiem ar gūtajiem vārtiem izcēlās Aleksandrs Popovs, Maksims Šulanovs, Antons Slepiševs, Sergejs Andronovs un Mihails Pašņins.

CSKA svētdien izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas, kamēr “Jokerit” cieta jau trešo zaudējumu pēc kārtas. Līdz ar šo uzvaru, CSKA atgriezās Rietumu konferences pirmajā vietā.

Tikmēr septīto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi KHL līdere Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas savā laukumā ar 4:2 (0:1, 3:1, 1:0) pārspēja Novosibirskas “Sibir”.

Ceturto uzvaru pēc kārtas svētdien guva Magņitogorskas “Metallurg”, kas savu skatītāju priekšā ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārspēja Habarovskas “Amur”.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta svētdienas spēļu rezultāti:

Magņitogorskas “Metallurg” (Krievija) – Habarovskas “Amur” (Krievija) 3:0 (1:0, 2:0, 0:0);

Čeļabinskas “Traktor” (Krievija) – “Soči” (Krievija) 2:4 (2:1, 0:2, 0:1);

Jekaterinburgas “Avtomobilist” (Krievija) – Novosibirskas “Sibir” (Krievija) 4:2 (0:1, 3:1, 1:0);

Maskavas CSKA (Krievija) – Helsinku “Jokerit” (Somija) 5:0 (2:0, 1:0, 2:0).